Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Sajam u Novom Sadu LORIST


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Sajam u Novom Sadu LORIST
tomo vrbas
 Стварно Лало шта је са том екипом људи нема их да више пишу и да се јављају на форуму и шта је са Снипер Хунтером? Ала нас је тај човек заразио релодингом како смо сви правили ливнице за сачму. 😁
 
tomo vrbas
 Стварно Лало шта је са том екипом људи нема их да више пишу и да се јављају на форуму и шта је са Снипер Хунтером? Ала нас је тај човек заразио релодингом како смо сви правили ливнице за сачму. 😁
 
kolega_LOVEc
 Grin ja sam se zbog te teme i prijavio kad su počeli pisati, a skrivali upiseComp.
Jedno je sigurno nisu se svi preselili negde gde nema neta pa verovatno imaju nekih razloga da ne pišu ovde. Pre neku godinu sam naleteo na nekog amera koji hvali krimper made by Kelt..a pominjao se i na ruskim forumima....teško je otresti se ljubavi prema lovu i oružju.
Ovde par ljudi što napišu po nešto...ima foruma koji su totalno zamrli...zakopala nas pravila, na površini ostali samo oni na koje se pravila ne odnose ili fleksibilno primenjuju.
Vim vi repellere licet
 
AcaNik
 Отказан Међународни сајам лова и риболова у Новом Саду. Да ли су ЛСС и ЛСВ поносни сада на себе и своје деловање на штету ловаца?
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Planinko011
 Ako je to istina ne valja nikako ali je razumljivo da trgovci nece da papreno placaju standove na NS sajmu kad nema prometa oruzja a oseca se nedostatak municije koje ne proivodi PPU.
Npr ja ne mogu da nadjem ni jednu kutiju EVO zrna za 8 x 68s.
Ajd meni jedna kutija dovoljna za tri godine lova a imam jos jednu.

Mogao bi neko da se seti da u nekom drugom prostoru odrzi bar neku izlozbu trofeja sa jos nekim sadrzajima.
To bi licilo na neki parastos Sajma.
PS a bas sam hteo da obucem novi lovacki sako sa jelenskom dugmadi. I sesir sam hteo pride da nabavim.
 
Slob
 Ako se ovako nastavi, uskoro ce nam trebati parastos za drzavu.
Lisica
 
AcaNik
 Држава не постоји од 05.10.2000-те. Ово су само задњи трзаји пре него почне отворена окупација.
Да се поздравимо док не почну да одводе. Шуме посечене, нема где да се одметнемо Sad
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
Planinko011
 Prvi put nikakvi odjeci sa Lorista, makar i kritike kako je slabasan.
Sa tri drugara se dogovarao i svi smo ko vrbovi klinovi.
Nekad je bilo otici na sajjam kao praznik i tamo smo uvek sretali neke drugare sa kojima bi zavrsili posle po nekim kafanicama pa par puta i zoru docekivali.
 
rk
 Bio na sajmu kao i unazad 20+ godina. Iskreno slabo. Ovekivano slabo. Malo novog oružja nije uglavnom bilo puno novoh uvoza a kako stoje stvari neće ih ni biti. Sto se Tiče nekih brendova nije tako isplaljiv nov uvoz zbog malo kupovine a ponovo neki drugi neće za sad da izvoze za srbiju(tikka i sako).
Razočarava slabo razumevanje tržišta od strane većine prodavaca izuzev Green sporta koji je trenutno lider ma tržištu i daje najbolje cene. Ostali se ponašaju krajnje autistično. Trgovci nisu svesni kolko malo ima odobrenja i kolko je teško doci do odobrenja. Pohvalno malo ponude za neke strane lovove od strane Marka Todorovića- radnje Srndać koji postaje vrlo ozbiljan na tržištu i sve pohvale. Ostalo slabo vrlo visoke cene bez adekvatnih pogodnosti za plaćanje. Optike preskupe izvuzev Noblexa kojeg sada i oficijalno zastupa Srndac. Garderoba i druga oprema pretezno skuplja varijanta kine po još većim cenama. Sve u svemu loše.
RK
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Beogradski sajam lova, ribolova i nautike LOVAČKI SAJMOVI 89 17.05.2024. 14:07
Sajam FeHoVa - Lov, ribolov i oružje Budimpešta LOVAČKI SAJMOVI 43 20.02.2020. 18:20
Sajam u Kragujevcu LOVAČKI SAJMOVI 247 29.05.2019. 06:57
SAJAM U SALZBURGU LOVAČKI SAJMOVI 53 05.02.2017. 19:07
Sajam u Nišu LOVAČKI SAJMOVI 267 15.04.2016. 12:50
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 15
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,839,743 posete www.srbijalov.com