Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: off-road vozila


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Lovačke kamere GAMEKEEPER

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
off-road vozila
Scorpion Hunter
 Desperados osim skoljke od CitroJena XM ostalo su sve domaci materjali. Vojni TAM 110 i na njemu XM nije skupa izrada ovakvog automobila ne moze da predje 5000 evradi ovaj je malo preskup ali je ideja za svaku pohvalu Bravo 2
 
DESPERADOS
 Ideja boli glava , a cini mi se da nepostoji put , mesto ili bilo sta gde ne moze da prodje.
A i nikakav sneg ne moze da ga spreci da prodje tamo gde je naumio.
Konstruktoru svaka cast .
----------------------------------------------------
DOBAR POGLED

1MOA = 2.9cm na 100m
1MOA = 5.8cm na 200m
1MOA = 8.7cm na 300m
1MOA = 14.5cm na 500m

srbijalov

7x64 KRALJ ..Tri prsta..308W CAR..Tri prsta
 
DESPERADOS
 images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/130/1300907/6b6a36391c32-640x480.jpg


images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/130/1300907/cdd9026dbea0-640x480.jpg




*
----------------------------------------------------
DOBAR POGLED

1MOA = 2.9cm na 100m
1MOA = 5.8cm na 200m
1MOA = 8.7cm na 300m
1MOA = 14.5cm na 500m

srbijalov

7x64 KRALJ ..Tri prsta..308W CAR..Tri prsta
 
stojkuki
 Smeko
 
Scorpion Hunter
 Nema prepreke za ovu besnu masinuOsmeh
 
DESPERADOS
 Ovaj moze i preko auta da predje a rupe su za njega nista . Neznam samo kakav je sa potrosnjom .
----------------------------------------------------
DOBAR POGLED

1MOA = 2.9cm na 100m
1MOA = 5.8cm na 200m
1MOA = 8.7cm na 300m
1MOA = 14.5cm na 500m

srbijalov

7x64 KRALJ ..Tri prsta..308W CAR..Tri prsta
 
Kile_
 video sam ovu skalameriju na oglasima ako se ne varam 25000e trazi za to...ne bi uzeo dzabe da mi das.
Samo 300 i 4x4
 
Scorpion Hunter
 Cena je za medalju samo sto je valuta zamenjena umesto 25000 dinara napisali su evre Grin
U dinarima se uklapa...
Ideja nije losa tam 110 je izdrzaljivo vozilo moze da se koristi kao off-road sa estetskim prepravkama moze fino sa izgleda...
Zna li neko gde mogu da se kupe ova vojna vozila?
 
DESPERADOS
 Naravno da ga nikada nece prodati za te pare , mozda mu toliko treba pa napisao....Sad
Cak i za duplo manje pare tesko bi ga prodao.
Realna cena za ovakvo vozilo je 6 - 7 hiljada evra .
----------------------------------------------------
DOBAR POGLED

1MOA = 2.9cm na 100m
1MOA = 5.8cm na 200m
1MOA = 8.7cm na 300m
1MOA = 14.5cm na 500m

srbijalov

7x64 KRALJ ..Tri prsta..308W CAR..Tri prsta
 
kimi
 Mercedes G class

http://www.youtub...ture=share
U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita
 
Indjijanac
 http://www.youtub...S3d4w4YdRM
ovo je neki model napravi sam od onoga što imaš

ili ovako http://www.youtub...Qucf0fipo8
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
strahinja
 Pozz kolege! Imao sam do pre neki dan jeep cherokee (xj) kocka 95god stvarno je bio terenac ekstra,ali sam ga prodao zbog kubikaze posto je bio 4ooo,a i brate trosio je..E sad imam u ponudi opel fronteru kratku,imali ko iskustva sa njom,kakav je terenac posto to nikada nisam imao, pa reko ajde da cujem vasa misljenja..
 
kelt
 opel bilo koje vrste samo benzinac. dizeli su katastrofa
Mi necemo reci gde praznina zveci
Kao klepka suplja,
Mi hocemo dela velikih bez reci-
Zuljeva i znoja, stradanja i vere,
Pelina iz cije zuci pcela bere
i med slatki skuplja.
A. Santic
http://www.youtube.com/watch?v=pDIl8R...re=related
 
strahinja
 druze bezinac je sa plinom..! Malopre sam isao u Kg da je vidim,nije losa limarija dobra,enterijer solidan,probao je i to pa cu videti sta cu da uradim.. Raspitaivao sam se kod drugara sta mislite o fronteri,kazu ma kaki to ovo ono,pa reko ajde da pitam i ovde..Mozda je neko vozio i ima iskustva sa njom.
 
slavko75
 kolega strahinja ja vec drugu cepam prva mi je bila kratka i sto se tice terena stvarno je extra jedino mi se kod nje nije svidelo je gepek mali je sto je i mana svih kratkih dzipova,sad imam dugacku i sto se tice lovackih potreba prezadovoljan
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
strahinja
 

slavko75 kaže:
kolega strahinja ja vec drugu cepam prva mi je bila kratka i sto se tice terena stvarno je extra jedino mi se kod nje nije svidelo je gepek mali je sto je i mana svih kratkih dzipova,sad imam dugacku i sto se tice lovackih potreba prezadovoljan



to stoji za te krtke dzipove da je mali gepek,gledam jos vitaru i samuraja pa cu videti...ali ja mislim da cu ovu fronteru uzeti..
 
Scorpion Hunter
 

kelt kaže:
opel bilo koje vrste samo benzinac. dizeli su katastrofa

Opel ima seriju losih motora 1600 ccm dizel starije proizvodnje ubacivani pretezno u Opel Suze, Askone itd... Ostali Opelovi motori su sasvim OK. Podgotovo Japanci ISUZU motori koje Opel ubacuje u svoja vozila koji su savrseni motori po 300 000km
prelaze bez ozbiljnijih kvarova.
Ford ima daleko losije DIESEL motore od Opela...
 
chaki
 Citam ove upise o opelovim motorima p ane mogu da verujem sta se pise. Ljudi od 2000 godine OPEL je skroz promenio tj ponovo se vratio na ISUZU motore i za te motore nijedan mehanicar ne moze rec da kaze. Prelaze jako mnogo km ali je zato kao i kod svih ostalih problem negde tu oko motora. Raniji dizel motori iz recimo 92 su bili problematicni jer su bas bili losi a narocito oni iz OPEL fabrike. Ponovna saradnja sa ISUZU fabrikom je vratila pomalo poljuljan ugleda ovom proizvodjacu automobila. Uostalom ne znam nijedan auto sa kojim nema problema a ako taksisti voze STILO i ASTRU pa nisu blesavi da kupuju lose i da svoju zaradu bacaju na popravke. Ocigledno da je to dobro ulozen novac 
O meni se najlepše brinu oni koji me ostavljaju na miru.
 
kimi
 

Scorpion Hunter kaže:

kelt kaže:
opel bilo koje vrste samo benzinac. dizeli su katastrofa

Opel ima seriju losih motora 1600 ccm dizel starije proizvodnje ubacivani pretezno u Opel Suze, Askone itd... Ostali Opelovi motori su sasvim OK. Podgotovo Japanci ISUZU motori koje Opel ubacuje u svoja vozila koji su savrseni motori po 300 000km
prelaze bez ozbiljnijih kvarova.
Ford ima daleko losije DIESEL motore od Opela...


Kolega ja sam imao svojevremeno Astru 96-to godište, imao je 1.7 dizel motor, švapski ne Isuzu i nisam bio zadovoljan, loš je i taj motor.
U rukama Mandušića Vuka svaka puška biće ubojita
 
Scorpion Hunter
 

kimi kaže:

Scorpion Hunter kaže:

kelt kaže:
opel bilo koje vrste samo benzinac. dizeli su katastrofa

Opel ima seriju losih motora 1600 ccm dizel starije proizvodnje ubacivani pretezno u Opel Suze, Askone itd... Ostali Opelovi motori su sasvim OK. Podgotovo Japanci ISUZU motori koje Opel ubacuje u svoja vozila koji su savrseni motori po 300 000km
prelaze bez ozbiljnijih kvarova.
Ford ima daleko losije DIESEL motore od Opela...


Kolega ja sam imao svojevremeno Astru 96-to godište, imao je 1.7 dizel motor, švapski ne Isuzu i nisam bio zadovoljan, loš je i taj motor.

Druze mozda je prethodni vlasnik taj motor poprilicno unistio ili lose odrzavao pa je dosao kod tebe kao izvozen... Opel Nemac 1.7 D Moj drugar vozi u Vektri taksira sa njom on taksira danju a sin nocu,znaci auto se ne gasi vec 5 godina nije imao ozbiljnije kvarove kada mu neko pomene da je Opel Diesel los on ne veruje jer ga ta Vektra besprekorno sluzi... Zavisi kako ga je vozio i odrzavao prethodni vlasnik. Svaki auto ima neku svoju namenu tako su i ti stariji Opeli pravljeni da se ne voze pod velikom turazom i velikim opterecenjem motora, Na priomer sa Opel Suzom 1.6D kad nikad nebi vozili preko 120km/h auto bi sluzio besprekorno...
Kad sam kupio BMW-a 324d svi zivi su mi govorili kako taj motor ima bezbroj mana ali ja sa njim predjoh 150 000 sa redovnim servisima bez problema prodadoh ga drugaru i dan danas ga vozi motor nije pipan.
Nepostoji los motor i los auto postoji samo los vozac male diesel motore treba znati voziti svako hoce da bude brz ali mali diesel auto poput tog 1.7 je proizveden da bi stedeo a ne da bi se trkao sa njim. Sve ima svoju namenu...Bye
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
OFF ROAD PRODAJEM 20 14.03.2020. 07:33
OFF ROAD KUPUJEM 4 19.04.2015. 11:34
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 15
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,824,116 posete www.srbijalov.com