Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Nemački oštrodlaki - Deutsch Drahthaar


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Nemački oštrodlaki - Deutsch Drahthaar
Boban
 Negovane,
ker mi se stvarno svidja.Glava ,grudi stav,brada nema sta jedino ovaj rep kvari sliku,ko mu tako odsece rep?

ker je sila nema sta,koliko je star i kakav je na terenu?
 
Negovan
 Bobane ker je star oko 4 godine.Nemci su mu isekli rep kao da nisu imali oci kad su sekli....Na terenu je ekstra pravi lovac......
 
Cvele
 E moj ima problema isto s' repom, ali rep mu je duzi nego sto treba... pa ne znam dali da ga opet kratim, tj ja sam ga kupio sa tim malo duzim repom.... Confused
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
rokvic
 kolege...hajde da nastavimo pricu o ovoj fenomenalnoj rasi pasa,siguran sam da preko foruma mozemo da razmenimo iskusta,o NOD-u i tako unapredimo i svoja znanja i rad nasih pasa.....Presrean,[img]
 
Cvele
 Napokon se setio neko da ponovo aktivira temu NOD Bravo 2, samo napred! Grin
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Cvele
 Nego nema nam ga Branko na sajtu, on je odgajivac NOD-a msm ima odgajivacnicu, rokvic, postavi slike tvojih nemaca Smile
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Lala
 Ohoho Grin
NOD-ovci se probudili! Bravo 2
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Boban
 Pa sta sad ,gde su komentari.Da vidimo kakve novosti nam donosite.Confused
 
Cvele
 Ne vredi, mogu ja sam da kuckam k'o budala, drugi se ne oglasavaju, a nemam ni nove neke slike mog psa tako da... Confused
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
rokvic
 kolege totalno ste u pravu.....ja sam bocno temu pa kidnoFrown sala mala.....ovako slike cu postaviti za koji dan...a trenutno na zalost imam samo jednog NOD-a,ali uskoro ocekujemo veliki napredak i nekoliko novih,u ,a sad njega da predstavim..uzeo sam ga kao kuce....zove se RIS ,otac TAURUS FANTASTIC OF MIKI,majka NJANJA FANTASTIC OF MIKI,ima 6meseci i jos je bebac,,polako pocinjem sa nim ozbiljno da radim,a i hvala bogu vreme se prolepsalo ,nadam se da ce biti spreman za jesenje utakmice u radu..kolege hajdete i vi napisite po nesto,mozda i prepoznam kog vaseih psa..VELIKI POZDRAV ZA sve ljubitelje i odgaivace NOD-a......
 
Lala
 Leleee NOD-ovci, ovi NKD-ovci vas prešišali petostruko u broju postova Grin !!! Šta će vaši kerovi misliti o vama, ako saznaju za ovu informaciju Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
rokvic
 ...Cvele od kojih roditelja je tvoj pas i dali si ga mozda vodio na izlozbe i utakmice... a sad da malo nahvalim NOD-a to je jedini pticar koji moze da lovi skoro sve....da podsetim one koji ne znaju da se sa njim VEOMA B)uspesno love divlje svinje,izuzetno dobro rade krvni trag ranjene divljaci,i za barski lov su neprikosnoven...a za prepelice i fazane je nocna mora.. Bravo 2
 
Lala
 Jesu noćna mora za prepelice, osim ako nije toplo vreme, tu su NKD bolji, NOD 'prokuvaju' brže po vrućini
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Cvele
 Eeeeeh Lalo, pa moj ima ugradjenu ventilaciju Grin rokovic, nisam uz'o rodovnik jos od ovog coveka sto sam ga kupio, sve iz dana u dan, a i u susednom je gradu, kada budem uzeo ispisacu rodjake bliske i dalje ;) Grin nisam ga vodio na izlozbe, ima malo duzi rep, a sada za Sv. Nikolu je napunio god dana, ne znam dali da ga kratim ili da ga ostavim ovako kako je, sta ti mislis ? Smile
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
rokvic
 Cvele druze, on je vec odrasta pas...tako da je moje misljene da ne treba dirati rep...moj savet ti je da kada pribavis te papire,da ga izvedes na izlozbu...da bi ga kinoloske sudije ocenile.ocene su od 1-5....oni su ipak merodavniji nego ja,,,oni ce mu pregledati sve.. Uglove,zubalo,visinu ,dlaku,dali mu je oko bistro...itd i pas ce dobiti ocenu....Veliki pozdrav za tebeBravo 2,nadam se da ce nam se jos neko prikljuciti na forumu u razgovoru o NOD-u
 
Cvele
 OK, hvala na savetu, potrudicu se da ga izvedem na neku izlozbu, ali prvo bih morao da napravim te papire, jel tako ? Smile Slikacu ga, da vidis sada kakav je to dasa Grin samo ako hoce da stane, posto je veoma zivahan Smile
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
rokvic
 Cvele vidi ovako,rodovnik nije nikakav problem izvaditi,odgaivac od koga si nabavio psa to moze da uradi svaki danVeselo,potrebno je samo da ode KSS i tamo izvdi rodovnik,taksa za to se placa1050din,dobijas rodovnik od njih i *eksterijerno- radnu knjizicu* bez koje ne mozes na izlozbe..... jedan mali savet za slikanje,stavi psa na recimo neki sto ili zid,na nekim 1m visine,ali da ne bode jako dugacak i sirok da pas moze lepo da stane, i on se nece pomerari jer se boji, mali savet vrlo je efikasan ja proboBravo 2
 
Boban
 Cvele po novom zakonu nemozes da vodis kera u lovistu ako nemas papire za njega i ako nije zasticen od Besnila.Yes
 
Lala
 Rodjo, takodje ni kerovi koji nisu ocenjeni u radu, ne mogu o lov.
Ako im naidje lovni inspektor, a oni nemaju potvrde o vakcinaciji, rodovnike i ocenu u radu, ide prijava, kazne nisu ni malo naivne.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Cvele
 Eh Bobane, novi zakon za ovo, novi zakon za ono, poludecu vise Angry, nego nisam ja hteo da ga vakcinisem protiv besnila zato sto su mi tako rekli i drugi ljudi a i sam covek od kog sam kupio psa, da pre godinu dana ne valja da se vakcinise, sada cu za neki dan da ga odvedem do Vet. stanice da ga cipuju i vakcinisu Smile a papire cu uzeti od bivseg vlasnika (ima vremena do pocetka sezone Grin) ;)
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Nemački kratkodlaki KINOLOGIJA 6923 15.09.2022. 18:20
Nemački prepeličar KINOLOGIJA 33 30.05.2019. 22:05
Nemački lovni terijer KINOLOGIJA 1083 18.01.2018. 20:44
Oštrodlaki jazavičar KINOLOGIJA 90 13.02.2016. 23:08
Bosanski oštrodlaki gonič BARAK KINOLOGIJA 79 07.04.2015. 00:31
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 22
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,448
Najnoviji član: zlatiborac3006

Poslednje vesti
LU "Kraljevo" - Kraljevo
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,678,977 posete www.srbijalov.com