Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Benelli


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Benelli
PEZ
 Kupovina polovne puske ti je isto kao i kupovina polovnog auta , nikad ne znas sta kupovinom dobijas, sminkanje i doterivanje od spolja a iznutra jadac.
Ne kazem da je nemoguce i medju polovnim puskama naci nesto sto je zaista dobro i sto vredi ali uvek postoji ali.
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
SashaM
 Društvo, ima li neko iskustva sa Benelli Montefeltro PA?
 
vlada lovac
 

SashaM kaže:
Društvo, ima li neko iskustva sa Benelli Montefeltro PA?

Imam ja, sta te konkretno zanima
 
SashaM
 Malo me je prodavac obmanuo svojom pričom. Naime, pokazao mi je Montefeltro model (čija je cena 190000+rsd) i rekao da imaju isto takvu za 80i kusur hiljada ali je sinteticka. Ja zabezeknut, rekoh nemoguće da je cena toliko niska u zavisnosti od materijala kundaka a on me ubeđuje da jeste. Naravno tu drugu mi ne pokazuje jer nemaju u magacinu ali tvrdi da je identična. Kasnije saznajem (posle telefonskog poziva) da mi je u stvari nudio Premium plus model ili ti Berettu es100. Kada sam prečešljao forume i snimke skapirao sam da modeli apsolutni nisu ni slični (jedino što dele je inercioni sistem).
 
sheytan
 Premium Plus je, po meni, BEST BUY puška do cca. 1.000EUR...

Inercioni sistem zatvarača nije isti, stariji je na Premium Plus-u(a na Montefeltru je, koliko se sećam, rotacioni zatvarač), ali verujem da mu ič ne fali! Odobreno

Uzeo jedan pobro jutče, zaebalo vek za cca. 700e! Stari
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
nidzamotocross
 Samo sto je Premium Plus made in Spain.
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
nidzamotocross
 

SashaM kaže:
Malo me je prodavac obmanuo svojom pričom. Naime, pokazao mi je Montefeltro model (čija je cena 190000+rsd) i rekao da imaju isto takvu za 80i kusur hiljada ali je sinteticka. Ja zabezeknut, rekoh nemoguće da je cena toliko niska u zavisnosti od materijala kundaka a on me ubeđuje da jeste. Naravno tu drugu mi ne pokazuje jer nemaju u magacinu ali tvrdi da je identična. Kasnije saznajem (posle telefonskog poziva) da mi je u stvari nudio Premium plus model ili ti Berettu es100. Kada sam prečešljao forume i snimke skapirao sam da modeli apsolutni nisu ni slični (jedino što dele je inercioni sistem).


To sto prica prodavac nema veze sa vezom. Nisu ni priblizno isti modeli. Ako si vec planirao da pazaris Montefeltro, pazari ga. Ako ne znas sta je dobro, pitaj sta je skupo. ;)
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
SashaM
 @sheytan jesi li pazario u Snajperu?
 
SashaM
 @nidzamotocross ma kakav Montefeltro preskupo mi je to.Vrlo tuan Planirao sam mp155 ali mi je sada proradio crv za premium plus jer razlika u ceni nije velika ali je pitanje kako se pokazao premium plus model. Koliko vidim to je isti model kao Beretta es100 samo pod drugim imenom.
 
nidzamotocross
 Koliko planiras da das za pusku?
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
sheytan
 

SashaM kaže:
@sheytan jesi li pazario u Snajperu?


Daa, ista je cena kao u Grofetu! Odobreno
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
SashaM
 @nidzamotocross ma Nidžo dao bih ja i 1500evra ali nemam Grin
Šalim se...zbog neplaniranih okolnosti koji se tiču proširenja moje familije (supruga trudna) moram da smanjim cifru koju sam inače planirao da odvojim. Ipak je bebac prioritet. Mnogo mi se sviđa i Franchi affinity (da nisam u trenutno ovakvoj situaciji verovatno bi to bio prvi izbor). Ovaj premium plus tj. Beretta es100 mi je zapao za oko zbog cene i inercionog mehanizma ali sam čitao dosta po stranim forumima da se mnogima kvario posle par godina a onda kubure sa delovima (nema gde da se kupi opruga, zakazuje udarna igla itd.) Koliko vidim od ljudi sa foruma niko nije sa njom (za sada) imao nekih problema. S druge strane proveren rus za 450evra sa gomilom jeftinih rezervnih delova. Nemam pojma šta da radim u dilemi sam opasnoj. Ah, slatke muke!!!Grin
 
sheytan
 Imam rusa, i vrlo rado bih se menjao za ovo, uz doplatu... Znatno bolja pushka! Pre svega mnogo finija izrada...
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
nidzamotocross
 Pa pitam zbog toga da ti preporucim nesto posto sam bio u istoj dilemi letos. Pa sam odabrao Affinity na kraju, mada sam sakupljao godinama kes za tu pusku. I stvarno sa prezadovoljan. E sad on je 127 000 sa drvenim kundakom, polimer je 99 000. Tu je i Marocchi SI 12 isto inercija, tu je negde i sa cenom. Onda sledeci izbor bi mi bio Beretta ES 100, takodje inercija. Zatim pomenuti Benelli Premium Plus. Onda neki Turcin tipa Armsan, Kral Arms, Ranger (koji ima isto sa inercionim sistemom). I na kraju Rus.

Znaci da imas dobar izbor PA za te pare. Tvoje je da odlucis sta ti bolje lezi i sta ti se vise svidja. Smile
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
vlada lovac
 

SashaM kaže:
Malo me je prodavac obmanuo svojom pričom...

Pa i nije bas malo, dooobro te obmanuo, vec si dobio odgovore od kolega, poslusaj njihove savete, Montefeltro je i tad bio preko 1600e kad sam ga ja kupovao, nisu imale ove jeftinije varijante sa sintetikom Smile
 
AcaNik
 Ко увози Бенели код нас?
Бenelli legacy тачније
 
AcaNik
 Инерциони систем код Бенелија
https://www.youtu...UOSB8mwwlQ
 
hercegovac
 Ima li neko Benelli M1? Kakva su iskustva?
 
nidzamotocross
 Uvek su znali da naprave nešto drugačije. Ako se ne varam ovo im je prva prelamača? Samo, iskreno, meni se ovaj futuristički izgled ne dopada baš...

www.benelliusa.com/sites/default/files/benelli_828u_nickel.jpg
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
Podunavac
 Ko je u Srbiji uvoznik za Benelli i Franchi?
Tri prsta 2Kolce
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Benelli Argo ili Browning Bar u Kalibru 30-06 KARABINI 68 12.10.2015. 16:39
Benelli super 90 LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 23 28.04.2011. 21:52
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 23
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,448
Najnoviji član: zlatiborac3006

Poslednje vesti
LU "Kraljevo" - Kraljevo
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,678,868 posete www.srbijalov.com