Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Obuka lovačkih pasa


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Lovačke kamere GAMEKEEPER

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Obuka lovačkih pasa
aca
 kod nas nema to uznemiravanje divljaci.mog psa mogu da vodim ceo dan nema problema.ali tek posle 3-4 km ima prava divljac pre toga samo puste jarebice.uopste ne znam zasto se ne love kod nas kao nema ih mnogo,valjda ce da ih ima ove godine da raspalim pusku
 
Lala
 Rodjo, kuja se skroz oporavila, što se tiče stomaka. Samo je sad još opičenija nego što je bila Grin
Luduje, burazeru, kida žicu na boksu, kad joj dodje vreme za šetnju, ako ne daj Bože zakasnim.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Boban
 Rodjo,rekao sam ti da ce biti sve u redu svasta se desava kod kerova.
Hvala bogu da je sve u redu.B)
 
bela
 evo neko je loše vaspitao svoga nkd-a pa se već danima mota na terenu b blata. nadamo se da će ga gazda potražiti.(braon melirani sa kratkim repom 10-12 cm 4-5 god)Pas
vižlan i terier
 
Lala
 Gledao sam snimak jedan na mobilnom, kako je jedan ludak premlatio svog NKD, što je otišao za zecom. Ljudi, naježio sam se! TOm idiotu treba zabraniti da drži kerove! Posle sam ga upoznao lično, kaže frajer: šta ima veze, posle takvih batina, još više me voli!!!
Ne mogu da verujem, šta sve ljudi rade!
Da li vi tučete neki put svoje kerove, u obuci, ili u lovu?
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Lovac sa NLT-om
 Ja moju kuju samo kada kada izadje iz dvorista ali samo je sljepim po njusci...a bretona slabo..on je poslusan ali kad ga uhvati besnilo.....Nervozan
 
Cvele
 Ja sam tukao, kad me ne slusa, i ode a ja se derem kao budala, pa kad je ,,u prolazu'' pored mene ja ga zaustavim da ga priupitam nesto, pa da vidis posle kako slusa, jednom zovnem eto ga, vraca se ;)
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Boban
 Pa Rodjo ima raznih budala na ovom svetu,ja moje kerove ne tucem samo ostra komanda i ako treba ponavljam istu komandu vise desetine puta dok ne ukapira.
Lepa rec i gvozdena vrata otvara.;)
 
bela
 mog matorog vižlu stvarno nije bilo potrebe tući čak ni u mlađim danima.lovio sam stvarno dosta sa njim i sa dosta lovaca.to mogu da potvrde i lovci l.sela i lovi b. blata kad sam došao na zborno mesto svi stariji lovci oko mene koji nemaju kera i svi govore opet jedan miran lov bez vike i šutanja . doduše prošla sezona nije bila takva naime morao sam malo vikati ali zato što je vižla ogluveo verovatno od starosti (12 punih god)
vižlan i terier
 
Lovac sa NLT-om
 

bela kaže:
mog matorog vižlu stvarno nije bilo potrebe tući čak ni u mlađim danima.lovio sam stvarno dosta sa njim i sa dosta lovaca.to mogu da potvrde i lovci l.sela i lovi b. blata kad sam došao na zborno mesto svi stariji lovci oko mene koji nemaju kera i svi govore opet jedan miran lov bez vike i šutanja . doduše prošla sezona nije bila takva naime morao sam malo vikati ali zato što je vižla ogluveo verovatno od starosti (12 punih god)


tvoj ker je bas star...svaka mu cast Bravo 2
 
bela
 nie ni čudo neco volim ga više nego sebe i prilikom obuke nisam štedeo na vremenu .Pas
vižlan i terier
 
rokvic
 Iz knjige " Tajni zivot pasa " od Elizabet Marsal Tomas

Molba jednog psa

1.Moj zivot traje 10-15 godina.Svaki rastanak od tebe,znaci za mene patnju. Razmisli o tome pre nego sto me uzmes.
2.Daj mi vremena da shvatim sta ti od mene trazis.
3.Imaj poverenja u mene,jer zivim od toga.
4.Nemoj se nikada ljutiti na mene,i nemoj me za kaznu zatvarati. Ti imas svoj posao,svoju razonodu,sve prijatelje, ja imam samo tebe.
5.Govori ponekad samnom. Iako tvoje reci ne razumem, ipak poznajem tvoj glas koji se obraca meni.
6.Znaj, bilo kako da se postupa samnom ja to nikada ne zaboravljam.
7.Razmisli, pre nego sto me tuces, da bi moje celjusti s lakocom mogle zgnjeciti koscice tvoje ruke, ali ja to nikada ne radim.
8.Pre nego sto pocnes da me grdis, "tvrdoglavog"i "lenjog" dok me ucis nesto, razmisli, mozda me muci neprikladna ishrana, mozda sam bio predugo izlozen suncu, ili imam istroseno srce.
9.Brini za mene kada postanem star, i ti ces jednom postati star.
10.Prati me na mom poslednjem putu.Nemoj nikada reci:"Tako nesto ja ne mogu gledati" ili "Neka se dogodi u mojoj odsutnosti". S tobom je za mene sve lakse.
11.Ti si mene birao- ja tebe volim takvog kakav jesi.
OVO BI TEBALO SVI DA PROCITAJU,PA TEK ONDA,DA SE BAVE PSIMA....

I da nauče napamet!
Lala
 
rokvic
 Moj prethodni post je namenjen svima uzgaivacima pasa...pse ne treba tuci jer se sa time nista ne postize,pogotovo je tragicna izjava tog coveka o kojem je Lala govorio...Uzas jedan... kako bi bilo njega dobro izdevetati pa sigurno bi mu to prijalo i vise bi me voleo?
 
DZOMBAS
 U pravu si rokvic. Sustina lova je druzenje i ljubav prema prirodi, pa ako i nekad ker pogresi ne treba ga niposto tuci. Lovacki ker je nas najbolji i najverniji prijatelj, pa treba da se tako ophodimo prema njemu.

DOBAR POGLED!!!
 
Boban
 Koliko puta mi sami lovci pogresimo,ali svaka greska se popravlja tako i ker dodje mu dan kada nije bas sve najbolje vreme bude lose ili slicne prirodne prepreke i ker radi losije nego predhodni lovni dan.
 
bela
 ko radi taj i greši. ali trebamo se truditi da manje grešimo
vižlan i terier
 
hzoran
 pozdrav svima! ja posedujem Vizlu muzijaka i imam jedan problem koji me strasno nervira , uopste nije zainteresovan za trag divljaci. hoce da aportira ,kad mu bacim stap u trsku trazi ga dok ga ne nadje,znaci ima volju i nos ,juce je sam usao u vodu ali prodje pored fazana kojeg sam ja digao kad sam prolazio pored njega.vetar je bio povoljan nama sanse da ga nije osetio ali nista ..ni zastao nije.to i nije prvi put ali sad mi vec ide na zivce.da napomenem da je ker star 11meseci.mislim da bi vec trebao da staje u marku ,zar ne?
 
bela
 zorane nemoj da se nerviraš neki kerovi tek sa godinu ipo dana pokazujusvoje pa i kasnije.nekažem ima slučaja kao recimo moj matori prvu marku je imao sa 4 meseca.to je retkost. ako nemaš strpljenja donesi ga kod mene ja ću ga doraditi vrlo rado samo zato šo volim vižle možeš me kontakirati na pp ili i ovde.

Pas
vižlan i terier
 
hzoran
 Bela, da sacekamo jos malo ,mesec -dva ako se ne dese promene vrlo sam rad da ga dam na obuku. najlepse se zahvaljujem i cujemo se
 
bela
 ok

vižlan i terier
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Stara lovačka municija MUNICIJA ZA NEOLUČENE CEVI 213 12.06.2024. 20:37
Fabarm lovačke puške LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 29 17.05.2024. 12:24
Lovački karabin KARABINI 1744 11.01.2024. 18:54
Lovačke priče - stvarni dogadjaji! LOVAČKE PRIČE 873 28.10.2023. 20:17
Održavanje lovačkog oružja ORUŽJE - SVAŠTARA 402 22.02.2023. 21:48
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 16
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,823,904 posete www.srbijalov.com