Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: off-road vozila


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Lovačke kamere GAMEKEEPER

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
off-road vozila
neso
 Tako je Petre, ali ako ti je lovište tu kod kuće. Šta misliš kako bih ja zimi sa 30m n/v

išao u lovište daleko 180km uz to prelazeći vrhove do 2000m n/v. Bez dobrog terenskog vozila se ne može. Kačenje prikolice ili kaveza za kerove, kako to sve bez dzipa. Znate, vi kojima je lovište blizu i nemate neke troškove ali ja moram reći da me svaki vikend lova košta 200 eura. Kod nas ti konfiguracija terena ne dozvoljava da lovište pređeš pešaka, moraš obići lovište posebno kad je snijeg, u samo jednom dijelu lovišta gdje ja idem Plužine jedan krug po lovištu je oko 110km, pa kad se odlučiš za teren čitav dan pješice.

Pozdrav,
 
Roebuck
 

Lala kaže:
Lepo luče, samo mi nije jasno što sakrivaš registraciju? Bzvz...

Navika.. Slike idu na više foruma, pa mi to 'muljanje' po tablici prešlo u običaj, ništa više.
Terenac znači kad treba kakav pozamašan ulov prebaciti do kuće Grin. A ponekad, kad se obaveze nakupe, znači sat-dva što se uštede vožnjom kolima umesto pešačenja Smile
 
Dalibor89
 img846.imageshack.us/img846/227/dsc00050l.jpg

evo mog terenca, to je sad slikano pre par dana kad smo bili prihranjivati divljac. Bye
 
Podunavac
 Ako sam dobro video ovo je Goldoni dizel i to sa pogonom točkova i na prikolici. Odličan je za dovoz hrane u lovište i izvlačenje odstreljene divljači. Samo da još ima kabinu da ne kisneš, bio bi super.B)
Tri prsta 2Kolce
 
BojanKG
 e ovaj je najbolji Pozdrav
srbijalov markafazan
 
neso
 Transport kerova do lovišta,

img535.imageshack.us/img535/9800/slika015h.jpg

img231.imageshack.us/img231/7979/slika017q.jpg
 
Dalibor89
 to je taj cuveni Goldini, Lombardini motor, pogon je 4x4 ide ko azdaja svugde.gde nisam prosao sa njim a joj. Frown kad pada kisa onda je u garazi, tad se neide nikuda. ali ako me bas uhvati kisa onda jbg, nisam od secera da se istopim. Smean
 
Podunavac
 Ovaj bi sigurno bio dobar za lovište. Ne verujem da bi negde zapao, a može da posluži i kao čeka. Samo nije dobar za šumu.Grin
Podunavac priložio:
bigfoot.jpg

Tri prsta 2Kolce
 
vuk71
 Ko nema terenca odmah dobije inspiraciju za kupovinu al nas standard pati...
 
Kile_
 evo trenutno i moje off road vozilo...Kia Sportage MRI 2.0 4x4 .vozim ga vec 2 meseca,sto se tice auto ko auto nije los,trosi 15l plina, i sto mi se ne svidja delovi su skupi ko "otrov" Grin .ali sto se tice terena ide ko mutav cupa,najvise volim dea ga vozim po blatu jer sam ocupa i klici nista se ne cuje...a sto mi se ne svidja je to kad ga vozim po zemljanom putu suvom, ceo otskace i lupa kad ga vozim 3 brizinom 40km ...do sada se nisam zaglavio...pa videcemo Grin
Kile_ priložio:
1_66.jpg

Samo 300 i 4x4
 
Kile_
 na vrsackoj kuli Smile
Kile_ priložio:
5_14.jpg

Samo 300 i 4x4
 
slavko75
 http://img228.ima...01186.jpg/

ovo je moj terenac
UZIVAM U LOVU Tri prsta 2
 
Sniper Hunter
 Kile majstore svaka cast u avgustu dolazim na belo ladno i jednu voznju po terenuB)Grin
 
Kile_
 vazi dejo! naravno! Smile poceli smo da radimo dom i kafanu u mom drustvu do tad ce nadam se biti gotovo Smile
Samo 300 i 4x4
 
Podunavac
 E to je pravo lovačko društvo koje u sklopu lovačkog doma ima i kafanu. Vidi se da vodite računa o svim lovačkim potrebama.B) Kile jesi li isprobao terenske sposobnosti svoje Kie na poligonu u Vračev gaju?
Tri prsta 2Kolce
 
Kile_
 ma ovde je najbolje druzenje Smile .podunavac nisam,iskreno ni ne znam da postoji poligon u vracevgaju!?gde se tacno nalazi?
Samo 300 i 4x4
 
Podunavac
 Kile davno je bilo da se setim detalja. Služio sam vojsku u Beloj Crkvi kao vozač, a u Vračev gaju imali terensku vožnju i gađanje. Nekad je bio vojni poligon, ne znam dali je još uvek? I u Vršac sam dolazio, lep grad. Spavao sam više puta u hotelu Srbija, ako se dobro sećam.
Tri prsta 2Kolce
 
Kile_
 pa dobro nije problem,raspitacu se gde je tacno to ;) a ako je taj teren bio pri vojsci to je sad sve zaraslo i zapustilo se ne verujem da iko to odrzava...ma super je u vrscu "_ da da hotel srbija Smile a imali smo i jedno od vecih i lepsih kasarna u vojvodini..ali sve je to sad pusto
Samo 300 i 4x4
 
Kile_
 http://www.polovniautomobili.com/ogla...ge_20_mri/
Samo 300 i 4x4
 
fotolovac
 Ovaj GAZ je čudo, kabrio, sedite na udobnom zadnjem sedištu kao Tito, i samo gledate gde će vam šta iskočiti i pucate na sedeći. Inače je na prodaju.

img43.imageshack.us/img43/7643/p1220856m.jpg

Zar nije pucanje iz vozila zabranjeno, da ne kažem, neetički?
Srbijalov Admin Tim

 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
OFF ROAD PRODAJEM 20 14.03.2020. 07:33
OFF ROAD KUPUJEM 4 19.04.2015. 11:34
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,825,203 posete www.srbijalov.com