Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Susreti i druženja "forumaša"


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Susreti i druženja "forumaša"
DakiNS
 Uspešno druženje sa mnogo smeha, nemam ni jednu fotografiju jer mi je aparat ostao zaključan u Indjijančevom autu. Na pitanje što ga zaključavaš? sledio je odgovor: Za svaki slučaj , da ne dođem u iskušenje! ( ako ne može drugom nešto maznuti iz auta , to će uraditi sebiGrin) mene je sledovalo guljenje krompira , šargarepe , peršuna, dok su drugi pobrali lovorike za pripremanje klope. Šta ćeš kada smo stariji Ficha (stojadin) i ja bili najmlađi.Taman u vreme ručka jedna forumaška individua je u Lalinom telefoni zamenila svoje ime sa imenom jednog visokog (iako je baš nizak) lovnog funkcionera. Po pozivu pokazuje Lala telefon i reče : Vidi ko me zove! Pobojao se da nam se ne uvale i pokvare apetitGrin. Što se tiče neopravdanih i ničim izazvanih optužbi o mom Bordžijskom poreklu, nisam kriv majke mi. Jeste da su skoro pale dve žrtve ali su mi posle rekli da im je samo poboljšana cirkulacija , a takođe i aspiracija, duvali su kao kovački meh ali ne zbog mene nego zbog svoje neopravdane alavosti prema Vulkanskoj laviHaHaHaZa samu oganizaciju ,me nije ništa začudilo . Ipak smo Rančer i ja drugari preko 20 godina pa sam upoznat sa mogućnostima, koje su uvek na nivou.Sremci deklasirali dalmatinske ličane u boćanju, da je naš dragi Beybe u teškoj depresiji urnisao ono jagnjeće pečenje. Za vreme druženja bilo je i poziva dragih nam kolega koji nisu bili u mogućnosti da dođu iako su to želeli. NPR Miša 71 koji je pozdravio sve učesnike.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Indjijanac
 Da se nebi zaboravilo,takmičenje u forumaškoj disciplini"KO NABIJE TAJ DOBIJE",gde je bejbe bio apsolutni pobednikHaHaHa
Indjijanac priložio:
ba_010.jpg

IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
Podunavac
 Daki je bio jedan od najvrednijih učesnika što se tiče spremanje hrane. Sve je povrće sam očistio i oprao. Premda su sve pohvale poklupili oni što su spremali mesinu. Ali i povrće ispod saća je bilo veoma ukusno. To je i jedino što je meni ostalo nakon Sremčevog "mezenja".Grin
Tri prsta 2Kolce
 
Podunavac
 A Beybe je bi majstor i za "deranje" jagnjeta (ženskog naravno). Skojić mu ga je pridržavao da se mnogo ne izmiče.ROFL
Tri prsta 2Kolce
 
Podunavac
 Od tog deranja se mnogo potrošio pa je morao pod hitno da unese kalorije u organizam.
Tri prsta 2Kolce
 
Podunavac
 Drug glavni je juče dobio još jednu titulu i to grofa. Grof Drakula, pošto za vreme najveće žege nije izlazio iz hladovine. Valda se bojao da ne počne da se puši na suncu.HaHaHa
Tri prsta 2Kolce
 
Podunavac
 Druženje je bilo odlično (kao i uvek), organizacija vrhunska, upoznali smo nove kolege uživo i sve je bilo na nivou (k'o kod Žike Pavlovića Grin). Mogli bi ovako češće da se viđamo. Ovi susreti i druženja stvarno deluju terapijski, opuste se živci maksimalno. Šteta samo što nisu mogli da dođu svi koji se se najavili ili su bili planirani.
Tri prsta 2Kolce
 
Indjijanac
 da se drug glavni krio od sunca pokazuje i slika,sakrio se iza vurune da malo odspavaSpavanje
Indjijanac priložio:
ba_005.jpg

IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
skojic
 Iskreno kadasam video domaćina Rančera i brku Zoranp-a mislio sam da će golubove hvatati žive kad ono ... Ups

Guljenje je priča tek za sebe malo pa se čovek namuči dok ga je derao ... ja sam pomogao koliko sam mogao čovek veliki a jagnje malo KoTuKoga
Svetislav Bato Kojić
Lov srbijalov i Žene enaidu zajedno
 
Gedza66
 Bravo momci!!! Svima nama koji /"opravdano"/nisu mogli da prisustvuju ovom druzenju, imponuje da se ovakav skup "stranih i placenih elemenata" ostvari na ovakav nacin a narocito da to ne kosta lovce Srbije ni jednog dinara. Pada mi na pamet pitanje, koliko bi nesto slicno a organizovano u reziji "nasih" visih nam asocijacija /citaj LSS ili LSV/, kostalo nas obicne lovne smrtnike Srbije.

Posebno mi je drago da je moj drug Sremac 75 osvojio prvo mesto u spremanju jagnjecine i ovom prilikom moram da ulozim protest organizatorima ovog druzenja /posebno "Glavnom"/, sto su mu zabranili takmicenje u pucanju glinenih golubova, bez obzira sto znaju i sto su verovatno imali prilike da vide da covek puca 30 od 15 /sa drugim puca i pogadja otpalo parce krila glinenog/, jer mogao je da udje u program pucanja bez konkurencije, a takodje bih hteo da ulozim protest sto su Dakiju dali samo ulogu promotera aparata za ciscenje krompira i slicnog povrca, iako je to opravdano zasluzio zbog onog "namernog" (?) promasaja veprica od 120 kg. na "bugarskoj karauli", jer smatram da je covek odsluzenjem pola vremenske kazne zasluzio da mu se u opisu posla daju i neki drugi i odgovorniji zadaci /npr. hladjenje cevi pusaka ucesnicima u pucanju na glinene/.ROFL

Iskreno priznajem da sam razocaran postignutim rezultatima u pucanju glinenih moga druga Fiche /a delovao je kao decko koji obecava/, jer mi je covek delovao kao rodjeni pucac, kad ono "corak", tako da bih tati predozio da sada nastavi primenu "vaspitno popravnih mera" koje je ocigledno propustio u periodu kada je to trebao da cini.ROFL

Posebno sam razocaran saznanjem da je onaj "kleptoman" iz Indjije uspeo da poturi "Glavnom" nabavku municije za pucanje glinenih, napunjenom krupnm stocnom slanom materijom, sto se iz prilozenog da videti. Mozda bi covek postigao i bolje rezultate bez obzira na granulaciju "sacme" da mu je Kastor bio pored ali bice prilike.Bravo 2SmeanROFL

Iskreno, tek sada mi je krivo sto ja i Djosa nismo ucestvovali u ovom druzenju!Tri prsta

Ranceru i Lalo, svaka cast!!!Bravo 2Bravo 2Bravo 2
ČUJTE LOVCI!!!ČUVAJTE SE SEBE
 
golf071
 Jedno od najboljih druzenja u kom sam bio.Svaka cast Ranceru i ekipi za organizaciju i na prelepom rancu.Drago mi je da smo se upoznali i druzili.Mislim da bi ovakva druzenja trebali svakako praktikovati.Odobreno Sto se tice gadjanja golubova ti su mi patroni sumnjivi, bojim se da nije bila neka sabotaza.HaHaHaJos jednom hvala brasi Ranceru za sve. Bice slika kad racunar sredim.iveli
Novine
 
slavaplana
 Odobreno
 
Indjijanac
 

golf071 kaže:
Jedno od najboljih druzenja u kom sam bio.Svaka cast Ranceru i ekipi za organizaciju i na prelepom rancu.Drago mi je da smo se upoznali i druzili.Mislim da bi ovakva druzenja trebali svakako praktikovati.Odobreno Sto se tice gadjanja golubova ti su mi patroni sumnjivi, bojim se da nije bila neka sabotaza.HaHaHaJos jednom hvala brasi Ranceru za sve. Bice slika kad racunar sredim.iveli


Patroni su svakako bili regularni,samo je bio problem u optičkoj varkiGrin,nemogu ja vama opisati kakva je atmosfera bila u bunkeru za puštanje glinenih za vreme dok je Sremac75 glumio Džon Vejna na pucačkom mestuROFLHaHaHa
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
vojkan
 Sta reci posle citanja svih vasih upisa sa zadnjeg skupa osim KRIVO mi je sto nisam bio sa vama.Nadam se da cu bar jednom pogoditi vreme sledecih manifestacija i biti u zemlji!
Ja sam Lovac s juga cevka mi je duga!
 
Sniper Hunter
 Druženje ko i uvek pravo!Svaka čast momci iveliSrbijalov
 
Indjijanac
 Vojkane a šta reći,eto neki su neiskusni došli prvi put pa su sebi čak i dozvolili da BEZBRIŽNO SPAVAJU na susretu,a nisu ni svesni koliko je to opasno na susretu forumaša,šta sve može da im se dogodi ili im se dogodilo nemogu ni da zamisle.
Kolega Banatski Fazan mirno spava dok ostali smišljaju pakosti.
Indjijanac priložio:
ba_007.jpg

IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
ficha007
 Nemoj brate "ostali". Ja eto ne prihvatam da se stavljam u isti koš sa nekima koji smišljaju te pakosti kolegama forumašimaROFL.

Samo ne znam kako ste moga dobrog kolegu Sremca okrenuli protiv meneHmmmConfused
ČVRSTINA VERE, ČISTOTA DUŠE, ČESTITOST ŽIVOTA

"Ko sme, taj može. Ko ne zna za strah, taj ide napred" ( Vojvoda Živojin Mišić )
 
Indjijanac
 šta se praviš fin,pa u Vlasotincu je bilo najmanje 10 svedoka da si svom drugu sa fakulteta čim je izašao radi sebe napolje napravio aukciju stvari iz ranca,euroblok po 100 dinara,jafa keks 150 dinaraCry
a čovek je imao toliko poverenja u tebe kao druga sa fakulteta i još ti poverio svoj ranac u uslovima daleko od civilizacijeLove
mogao je da dodje u krizu zbog nedostatka šećeraHaHaHa
al vidiš da je i kod advokata kriza stežu kaiš,Sremac čak ni one jeftine tompuse nije poneo na druženjeLovac 3
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
arli
 Zavidim vam i krivo mi je što nisam bio sa ekipom makar na 5minuta-svaka čast momciOdobreno. Ostaje mi popravni za sajam lova i ribolova,da se ne obrukam ponovoGriniveli
 
DakiNS
 

arli kaže:
Zavidim vam i krivo mi je što nisam bio sa ekipom makar na 5minuta-svaka čast momciOdobreno. Ostaje mi popravni za sajam lova i ribolova,da se ne obrukam ponovoGriniveli


Ne sekiraj se Arli ti se nisi ni prijavio . U nekoliko druženja imali smo prilike da se uverimo u reč kolega forumaša koji se prijaviše ali nisu našli za shodno čak ni na dan druženja da kažu da ipak neće doći. Toliko o njihovoj "reči", sa druge strane domaćinu prave nepotreban posao a i troškove koji nisu zanemarljivi .Eto poslednji primer. Lala kupio 300 golubova i tri kutije municije da se nađe, računajući na kolege sa spiska , to nije nešto što se kupuje toga dana nego se pripremi barem desetak dana pre, da bi kolege odustale ili čak ni ne dođu a i ne jave da neće doći. Smatram da je to potpuno nekolegijalno. Toliko o poštovanju reči a i domaćina.ika
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
"Grom" iz Užica MUNICIJA ZA OLUČENE CEVI 284 27.09.2022. 07:26
"Gebruder Merkel Suhl" LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 447 22.06.2021. 11:59
"Vojvođanski lovac" doo LOVAČKA UDRUŽENJA 475 17.05.2019. 23:58
LU "PANČEVO" LOVAČKA UDRUŽENJA 115 07.03.2019. 18:18
L.U."Fazan" Vranje LOVAČKA UDRUŽENJA 82 31.12.2017. 12:06
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 19
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,448
Najnoviji član: zlatiborac3006

Poslednje vesti
LU "Kraljevo" - Kraljevo
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,679,232 posete www.srbijalov.com