Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Drugi pišu...


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Drugi pišu...
PEZ
 

Sremac75 kaže:
Sad će i Daki da popije BAN....aj da se kladimo!


A ja ROFL Lalo dizi pot
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
DakiNS
 http://www.youtube.com/watch?v=631Rg9...31Rg9hfXto
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
PEZ
 ^ U bre kume kude nadje ovuj najskupu!
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
Sremac75
 

Sremac75 kaže:
Pošto smo Lala i ja ušli u konstruktivnu raspravu sa Jeremijom Trifinovićem, glasnogovornikom LSV-a odnosno glavnim i odgovornim urednikom lovačkog glasnika, i to na njegovom forumu "Lorist", molim i ostale članove ovog foruma da pročitaju upise od poslednjih nekoliko dana (počev od 9. strane pa dalje) na linkovanoj temi, i uključe se u tu raspravu!

Nije da nam treba pomoć, ali se bojimo da ćemo biti BANovani, što drug Lala možda već i jeste!!!


http://www.lorist...131515#new


U međuvremenu smo obojica BANovani, čak je Jeremija i zvao telefonom izvesnog Stojadinović Slavoljuba iz V.Plane, zvanog SašaPlavna,da se žali na nas!
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
milenko0609
 Neverovatno šta sve se ljudi sebi dozvole.....
30-06,22-250,NOD,JOD,I BOG DA TE VIDI...
 
chaki
 odavno sam napisao da se ne plasim ljudi koji zive za lov vec zive od lova i lovaca. Jeremija je jedan TIPICAN predstavnik ove druge grupe ljudi.
On je sramota i za lov i za lovce i covek koji je sa otvaranje foruma naneo najvecu stetu lovstvu Srbije kao glasnik svega sto ne valja u lovstvu.
O meni se najlepše brinu oni koji me ostavljaju na miru.
 
milenko0609
 I ja sam Banovan od strane lorist foruma - i izvesnog Oscara- Jeremije??

Srbijalov

Kolce
30-06,22-250,NOD,JOD,I BOG DA TE VIDI...
 
bogoljub
 Svud me diraj al u $$$$ nemoj.Tu su najtanji i pucaju ko zvečka.SudijaZatvor
Gledala mi Ciganka u dlan i kaže:
- Do 35. godine nećeš imati para i mučit ćeš se.
Ja je pitam:
- A poslije 35.?
A ona će:
- Će se navikneš na to.
 
Sremac75
 

milenko0609 kaže:
I ja sam Banovan od strane lorist foruma - i izvesnog Oscara- Jeremije??

Srbijalov

Kolce



Čestitam!!!iveli
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
milenko0609
 Hvala gsn. SRemac75 na cestitkama,
Nisam mogao da čutim jer mi to moj razum nedozvoljava, interesujem kako drugi mogu da iskuliraju ovakvu otimačinu kakvu nam non-stop spremaju.
30-06,22-250,NOD,JOD,I BOG DA TE VIDI...
 
Putin
 Ja sam se danas prijavio na Lorist i odmah mi je brisan jedan upis.Posle mi je gos.Osker rekao da će sve biti obrisano gde se pita o novinama.
Posle sam mu i ja odbrusio
 
DakiNS
 žao mi čoveka i njegovog hobija ali morao bi i on znati kada je sezona lova na golubove , na sačmarama nema optike da bi u letu prepoznali pismonošeConfused
Alkatraz
Početnik
*
Na mreži Na mreži

Poruke: 2


Pogledaj profil E-mail Privatna poruka (Na mreži)

Odg: Lepo bi bilo da se predstavimo...
Odgovor #4517 poslato: danas u 06:49:26
Odgovori sa citatom
E OVAKO ZIVIM U BEOGRADU,***EM LI VAM MATER LOVCI STO PUCATE NA GOLUBA PISMONOSU. KAKO VAS BRE NIJE SRAMOTA? STA VAM SE TO ZOVE GOLUBOVI NI KRIVI NI DUZNI SAMO SE VRACAJU SVOJOJ KUCI! CIM SAZNAMO KO PUCA A SAZNACEMO ***ACEMO VAM MATER!
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Lala
 

milenko0609 kaže:
I ja sam Banovan od strane lorist foruma - i izvesnog Oscara- Jeremije??

Srbijalov

Kolce


Pa jeste, zašto ti ne bi bio banovan, kad misliš svojom glavom, a ne aplaudiraš Jeremiji, kako je poželjno!
Džeremaya se jako našao očepljen što sam se usudio da na 'njegovom' forumu napišem na par primera kako se arče lovački novci, a informaciju i inspiraciju sam našao u novom broju glasila LSV koje baš Jeremija uredjuje. Još gore, u to arčenje je kanda i on indirektno umešan ili je planirano da se umeša. Pa je rešio da sve one koji ne misle kao on ili njegovi poslodavci na vreme ili ućutka, ili banuje sa foruma, da ne bi štogod procurilo u javnost! To je potpuno u skladu sa onim što izgleda nameravaju da urade u najavljenom 'novinarskom kampu', gde će novinare koji pišu o lovstvu podučiti 'KAKO TREBA da se predstavlja savez'!

Siroma' Džeremaya, naterali smo ga da opet po celi dan čuči ispred kompjutera i prati da li će neko napisati nešto što se njemu ne dopada, njemu i/ili njegovim mentorima iz saveza! Mora čovek da banovanjem i vredjanjem drugih dokazuje kvazi lojalnost svojim novim poslodavcima, i da pokaže da 'njegov' forum nije mesto za (ne daj Bože) kritiku nečega! A ako od tolikog sedenja ispred kompjutera mučenik dobije šuljeve, eto problema za redakciju VLG - ko će nas onda pravovremeno i istinito informisati?! Grin

Ima da sve bude ružičasto, makar meketavi Džeremaya morao da banuje pola Lorista!

A kad to uradi, onda može da stavi natpis na 'svom' forumu 'PROVERENO, MIN NJET!', pa će možda za sebe dobiti još neki poslić mimo tržišta, a preko LSV. Šta će čovek, on živi od lovstva, pa mora neki put i da jede ono što se ne jede, neki put mora i svoju reč da pogazi, a sve zbog posla i profita.
Principijelno - SVE ZA LJUBAV! Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
milenko0609
 stvarno smo ga naterali da đeđi ispred kompjutera ceo dan.....

Grin
30-06,22-250,NOD,JOD,I BOG DA TE VIDI...
 
nidzamotocross
 http://www.lorist.co.rs/dokumenti/VLG.../VLG07.pdf

Aha, aha. Palica
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
DakiNS
 Više nego LSS i LSV zajedno
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Putin
 Evo ni ja više ne mogu na pišam po loristu, jel to znači da sam banovan?

Dobio sam upozorenje :
Kolega,vaše predstavljanje je ne podpuno,zamoliću vas da se kulturno predstavite kao i svi članovi da nebih bilo ne suglasica u daljem pisanju po forumu,znači ime ,prezime gdje lovite i kojem udruženju pripadate
Lorist Admin Tim.


Nisam se ni sprdao koliko je nepismeno, nego sam se ponovo predstavio ali ne vredi
 
chaki
 Sto nisi lepo napisao Vladimir Putin lovis po celom svetu tj gde ti se prohte ali neces da placas lovacki glasnik hehehehe

Ipak sam ja prvi banovan na Loristu heheheh
O meni se najlepše brinu oni koji me ostavljaju na miru.
 
Putin
 Napisao sam da često lovim tigrove po Sibiru, a da najviše volim majmune
Posle toga se neko našao prozvanim pa sam banovan

Putin kaže:
Ma to su tamo neke džukele koje ne dozvoljavaju da se postave pitanja oko bilo čega!
Jebo ih takav forum gde svi moraju da misle kao Osker!

Zamisli rekao je da ima 16000 lovaca a štampao je novine u 15000 primeraka...kao platili naknadno KoTuKoga
 
chaki
 Medju tigrove sigurno nije heheh


Samo ljudi i negativno pisanje o njemu je reklama za njega. Stavis sve pod IGNORE i da vidis
O meni se najlepše brinu oni koji me ostavljaju na miru.
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 27
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,871,121 posete www.srbijalov.com