Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: 22-250


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Lovačke kamere GAMEKEEPER

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
22-250
huntinggirl1
 ako sam slobodna i kod kuće, ja STIŽEM !!!!!!!!!!!!pucanje
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!
 
ohotnik
 O lepo ekipa se uvecava samo nema mog favorita kolege 270 da se javi sta misli o ovoj ideji Kolege dogovorite dan kada ste raspolozeni mora biti radni jer streliste neradi vikendom nazalost A ja cu da organizujem termin na strelistu da bude slobodan Streliste ima i masinu za pucanje glinenih golubova pa mozemo i tamo da otpucamo neku seriju.
 
sheytan
 Qq mene, otqd radni dan? Cry

Da sachekamo ondaK malo toplije vreme i duze dane? iveli 3
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
huntinggirl1
 može, ali nismo rekli kojim cal se takmičimo, koja daljina, srndać meta predpostavljam, i da li je klečeći ili stojeći....ajmo, možda i neka ekipica da se napravi...
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!
 
sheytan
 Takmiche se, pre svega, Sumo i 270! I to, ako se dobro setjam, sa 223 i 22-250!

A ostali, po meni, qj shta ima i shta zeli! Npr., ja imam JEDAN karabin, i zelim da pucam sa stola, ako tamo ima, na 200m. Mozda bih poneo i tronozac, da veDzbam realne situLacije iz lova! srbijalov
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
Sniper Hunter
 Ako moze sve ovo da se dogodi od 1.-og avgusta pa nadalje prikljucio bi se malo da probam i ja moje cevkeB)
 
SUMO
 Ej, otpada Tamnava. Samo Zrenjanin i to na 50 metara. Moj ima kratku cev, ne moze da dobaci do 100Grin

Sejtane, pa ti si progovorioBravo 2 Samo napred.

Najmerodavnije je da damo dva karabina cika Takiju na Tamnavi, nema veze sto je moj karabin kraci, potrosene cevi i tako to - neka covek puca, pa koju grupu napravi.

A ima jedno lepo takmicenje prve nedelje septembra u Kosjericu. Nepokretna srndac i pokretna vepar preko jaruge. Sjajna stvar. Ko voli - nek` izvoli.

ps shvatite ovo kao druzenje, a ne kao licno nadmetanje po sistemu moj je veci, ja mogu duze i ostalo.
Neka mi ne zameri kolega 270, koga zaista zelim da upoznam, ali po stavu sam odmah pomislio vidi ga pandur ili oficir. Kad ono nesto izmedjuGrinBravo 2

ps
ja sam iz Padinske Skele
 
sheytan
 

SUMO kaže:
Sejtane, pa ti si progovorioBravo 2 Samo napred

Ebote, pa na "Ribolovcima" svi du'oviti, a naročito gazde! Svaka čast! Bravo

Inače, Sumo, tebi su bili smešni omalovažavajući stavovi o tvom omiljenom kalibru, a sada ne bi da pucaš? Hmmm... Ima jedan član ovde, s tvog foruma, isto karakter... Grin A i nije mi jasno što uopšte posećujete druge forume, kad je vaš najveći, najduži, najbolji, najpošteniji, najčasniji... Ne razumem
SVAKO IMA PRAVO DA BUDE CLAN SRIJALOVA I DRZITE SE TEME ADMIN.TIM
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
ohotnik
 Ja dobi opkladu kladeci se na kolegu 270 a niko neulozi pare.Confused
 
sheytan
 Čekaj, da rezimiramo:

SVE ti je smešno?
Kažeš da živiš u P. Skeli?
Imaš internet???

I ondaK kažu da je u Srbistanu stanje u zdravstvu - LOŠO???


a o osobinama, da citiram sam sjebe:

sheytan kaže:
Bogami, voljan sam biti sudac, a bogami i oficijelni fotograf(prilichno sam jeftin! Grin), pa i kamerman, ako se uspemo organizovati! A oklen je beshe koleza 270, da l bi bilo mogutjO negde blize ugovoriti?

(joooj, kad bi mogla kolezinica Huntinggirl1 dotji, da vas odere... Grin)

A i u Harmonika znam svirnuti, lechka... One man show! Poj'o sam se na svojoj svadbi shto mi nisu dali nishta od tog da radim... Smeko


Ne znam da li je iko VAN PADINSKE SKELE pomislio da stvarno nešto hoću da naplatim??? Ceo post je bio u šaljivom tonu! Fotkao bih kao i onomad u ZR, besplatno, naravno! Čak sam i školu fotografije pravio na najvećem, najdužem, najlepšem forumu... Al preko tudjih karakternih osobina nisam mogao da predjem...
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
DakiNS
 Kolega Sumo . Nadam se da se nećeš naljutiti što sam te nazvao kolegom,pošto se vrlo brzo popališ kao hepo kocka naš kolega šejtan je sve pisao u šaljivom tonu što ćeš sresti na mnogim temema od ljudi koji se pojavljuju na forumu, ja sam se lično u početku zgražavao nad njegovom formom pisanja a posle mi bilo jako interesantno pošto ima zanimljiv sklop reči, sada čekam svaki njegov post da se bar nasmejem tome u ovim otužnim vremenima
 
sheytan
 Daki, Bravo Cvee iveli 3
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
SUMO
 Da ne poznajem delo doticne persone dugo, kao i njegovo ponasanje i uvlacenje pojedincima
ne bi ovako reagovao.
Zalosno je sto ovakvi ``svojom formom``pisanja uopste posecuju forume.
Uopste se ne palim.
Sa takvima - tako.
I kakve sve veze ovo ima sa 22-250?!
ps
taman postiram, on i tebi klap klap...pa lepo

Zamolio bih da diskusija ostane u granicama normale i bez vredjanja ,
ko sta i kako na drugim forumima ovde nije tema Van teme ako se ne ispostuje osnovni red biceAdmin Power i Cenzurisano

Srbijalov Admin Tim!
 
sheytan
 Ooo, pa i kolega ti je online! Oće li i on nešto pametno da rekne? I pošteno, moliću! 
novi način otvaranja tema je bzvz... Sad

DOBAR DVOGLED!!! iveli 3

http://www.youtube.com/watch?v=GOzgvb4hc5U
 
DakiNS
 Ne sekiraj se kolega što ti ne odgovara ti ignoriši i ne čitaj , ja tako radim i svi sretni i zadovoljni (da ti šapnem oni odozgo što sve vide udaraju packe ako se svađamo)
 
najic
 http://en.wikiped..._Remington

Drugari pa sta vam je no hard feelings , evo ja se javljam dobrovoljno da budem najgori placam pice itd..
 
SUMO
 Kolega,
nema potrebe za ``najgorim clanom``. I ovaj gore zna da se clanovi foruma druze, skupljaju, takmice iz zezanja i love zajedno.

Nego koja zrna ti pucas za 22-250?
 
najic
 igman za lov a za probu i senluk ppu ... napominjem ja sam lovac te na streliste sam izasao par puta (kada sa menjao optike na karabinima) sem 94 u vojsci-ratu 99..

sujeverje ali kada napunim ppu ne izadje mi nista a kada stavim 3 igmana trce pred cev Frown
sp 55g ppu
a igman isto 55g ali stara narandzasta kutija sa bal. tablicom i plasticnim uloskom e a bosanci hm
 
SUMO
 Tog Igmana sam popucao stotine. Sjajan metak. Imam jos pola jedne kutije.

Mada, znao je da me razocara u 7x64 poslednja serija...
opet, to su sve meci iz perioda 1989 - `91.
 
stevin
 Imam 22-250 mini mauser i ja sam prezadovoljan!prve odstreljene lisice sam pucao sa sako od 3.2gr,ekstra municija,od pet metaka 4lije,a kad je nestalo te municije presao sam na ppu!imam jos kutiju starog igmana,mada sa njom i nisam nesto zadovoljan!
Lisica
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 17
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,824,118 posete www.srbijalov.com