Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Lokeri


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Lokeri
petar
 Posto nisam nigde nasao lokere za guske, pade mi na pamet youtube, pa sam naso nesto i zeleo bih da podelim sa vama, kako samostalno napraviti lokere i jos neke jednostavne ali zanimljive ideje...
http://www.youtub...re=related
http://www.youtub...re=related
http://www.youtub...re=related

Ovako ih iseci od sperploce, obojiti i sve po redu, ovde je patka u pitanju, ali na isti fazon moze i guska da se pravi. Posto je u dve dimenzije, treba joj dodati i trecu dimenziju, to izgleda ovako:

http://www.youtub...re=related

Da bi ih guske videle sa visine mora i treca dimenzija. B)

A ovo je jos jedna ideja lokera, koji su napravljeni od nekog lako savitljivog tankog materijala, nema oblik guske, ali vrlo interesantna stvar, i verujem da bi mogla da se upotrebi u lovu kod nas, samo je boja bitna. Ovako nesto bih ja napravio od debelog hamer papira i natako na te stapice...

http://www.youtub...re=related

Planiram da pokusam ovako nesto da pravim sad kad prodju praznici, dok jos traje sezona lova na ovu divljac, pa da vidimo kako bi to islo...srbijalov



Just like old times!
 
AcaNik
 ima Petre i kod nas lokera za patke. 
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
petar
 Ma ja pisem da nema nigde za guske, patke znam da ima ali me ne zanimaju nesto posebno...;)
Just like old times!
 
AcaNik
 za guske stvarno nema ali kako mi je danas receno kad sam isao po lokere za patke i to treba valjda uskoro da bude. radi neki camac pa ne stize covek
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
petar
 Ja sam zvao po tim prodavnicama, nemaju nigde, pa cu da probam ovo, bice i slika...B)
Just like old times!
 
AcaNik
 nije ovo prodavnica. covek ih radi. danas sam uzeo sa Snajper Huntera
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
petar
 Koja je Aco cena pataka, a koja gusaka? 
Just like old times!
 
Dalibor89
 evo petre za patke i guske broj: 065 5000 885. patka ti je 15 evra a guska je 20 evrica.B)
 
Cvele
 petre, ovo su super ideje, samo kako da odredimo dimenzije Hmmm od prilike? Hmmm Ne-ne Grin
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
AcaNik
 nema guske samo patke. cena je 600din komad
Не знам да ли ће на Марсу бити нешто за лов када оду горе, али знам да ће се и ту ловити са Бретоном.
 
petar
 Meni je skupo to za 15, 20 evra komad, preskupo, a te patke za 600 nisu tako strasne, ali nisam zainteresovan za lokere za patke, ne lovim ih tako i ne trebaju mi. Sve jedno hvala vam obojci za informacije.B)
Cvele, nema odprilike, kad odstrelis par gusaka ovako, a ti vidi i izmeri, pa neku prosecnu velicinu stavi, od glave do nogu i od grudi do repa, pa ces znati, ja cu tako i obojicu je u bojama kao prava guska, samo sto nisam neki vican farbanju, prepusticu to sestri, bice joj uzivancija a i siguran sam da ce biti boje kao prave...B)
Just like old times!
 
Sniper Hunter
 To 15 je duplo skuplje nego u kettner-u

 
petar
 Ma preskupo je, ko moze svaka cast, ali meni treba gusaka oko 15 komada, kad se izracunam, previse za mene...$aAa
Just like old times!
 
nidzamotocross
 Ja sam danas u Canoni u Leskovcu video loker za gusku, izlozen... Stvarno je dobar u tri dimenzije, kao prava guska , ja mislio da je preparirana... Ne znam koja je cena... Smile
''Kao ptica koja je bez krila, Srbija bi bez goniča bila''


Ako želiš da izbegneš budale, ne radi ništa, ne pričaj ništa i budi ništa.
 
bogoljub
 http://www.decath...93509.html
Ima i ovde lokera ako nekog zanima.
Gledala mi Ciganka u dlan i kaže:
- Do 35. godine nećeš imati para i mučit ćeš se.
Ja je pitam:
- A poslije 35.?
A ona će:
- Će se navikneš na to.
 
klaja
 kupio sam pre par dana 16 komada pataka od toga cetiri patka i dvanaest pataka. cena je 500 din komad. isprobane i vrlo su se dobro pokazale. ako nadjem kabal za mob stavljam i slike.
 
klaja
 i51.tinypic.com/211tilv.jpg
evo uspeo sam
 
DakiNS
 Klajo da li i bušne plivaju , mislim toliko dobro izgledaju da se ne bih čudio da koja pogine ako ne od tebe onda od drugara
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
klaja
 

DakiNS kaže:
Klajo da li i bušne plivaju , mislim toliko dobro izgledaju da se ne bih čudio da koja pogine ako ne od tebe onda od drugara

za te pare nisu lose,po radnjama sa lovackom opremom su oko 1500 dinara. patak je uradjen super,patka je malo losije ali prolazi.
 
arnotije
 

klaja kaže:
i51.tinypic.com/211tilv.jpg
evo uspeo sam


Ovakve ima i ja, malo mislim da je losa farba pa sam ja moje prelakirao jer su pocele da se ljuste, inace lepo plivaju i jak je materijal i tesko je da se probuse.
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 24
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,448
Najnoviji član: zlatiborac3006

Poslednje vesti
LU "Kraljevo" - Kraljevo
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,678,704 posete www.srbijalov.com