Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Dvogledi


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Dvogledi
DakiNS
 

Dalibor89 kaže:
pa 8 x nije nesto veliko. jedan moj kolega ima 10x50 pa je jako zadovoljan sa njim. on je stariji lovac, ima 60 i nesto godina i vidi dobro sa njim. ali ja mislim da nema potrebe vise od 8 x. Srean
Verovatno cu i ja kada napunim 60 traziti vece uvecanjeSmeko
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Dalibor89
 a i to sto kazes. . .Smean
 
Coyot
 

DakiNS kaže:

Dalibor89 kaže:
pa 8 x nije nesto veliko. jedan moj kolega ima 10x50 pa je jako zadovoljan sa njim. on je stariji lovac, ima 60 i nesto godina i vidi dobro sa njim. ali ja mislim da nema potrebe vise od 8 x. Srean
Verovatno cu i ja kada napunim 60 traziti vece uvecanjeSmeko

Verovatno ces traziti sto manje uvecanje jer posle 60-te kad ruke pocnu da se tresu sa vecim uvecanjem neces videti nista!Smeko Ja imam bushnell H20 compact 10x25,vodootporan testirano,otporan na padanja testirano e sad za jasnocu,cistocu slike u svitanje i sumrak... mogu reci kolko para tolko i muzike!Zato sam sad uzeo ZEISS Conquest 15x45 sa kojim sa prezadovoljan.B) A o uvelicanju mislim da uopste ni ne treba raspravljati isto ko i o ukusima,svako koristi uvecanje koje mu odgovara i za sta mu odgovaraBye
KoTuKoga
 
DakiNS
 

Coyot kaže:

DakiNS kaže:

Dalibor89 kaže:
pa 8 x nije nesto veliko. jedan moj kolega ima 10x50 pa je jako zadovoljan sa njim. on je stariji lovac, ima 60 i nesto godina i vidi dobro sa njim. ali ja mislim da nema potrebe vise od 8 x. Srean
Verovatno cu i ja kada napunim 60 traziti vece uvecanjeSmeko

Verovatno ces traziti sto manje uvecanje jer posle 60-te kad ruke pocnu da se tresu sa vecim uvecanjem neces videti nista!Smeko Ja imam bushnell H20 compact 10x25,vodootporan testirano,otporan na padanja testirano e sad za jasnocu,cistocu slike u svitanje i sumrak... mogu reci kolko para tolko i muzike!Zato sam sad uzeo ZEISS Conquest 15x45 sa kojim sa prezadovoljan.B) A o uvelicanju mislim da uopste ni ne treba raspravljati isto ko i o ukusima,svako koristi uvecanje koje mu odgovara i za sta mu odgovaraBye
Kolega a odkuda ti znas sta ja hocu da promatram sa ti dvogledomSmeko
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Podunavac
 Možda Daki oće komšinici preko puta da detaljno prouči muskulaturu? Naravno pod uslovom da mu ruke ne zadrhte i zamute sliku.ROFL
Tri prsta 2Kolce
 
DakiNS
 ZivioRodjo

Podunavac kaže:
Možda Daki oće komšinici preko puta da detaljno prouči muskulaturu? Naravno pod uslovom da mu ruke ne zadrhte i zamute sliku.ROFL

KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Dalibor89
 a meni za komsinicu netreba dvogled, vidim ja sve kako treba kad je u pitanju komsinica.ROFL
 
Coyot
 Deki pa ako mislis da ces posle 60-te aktivno loviti po komsiluku onda je bolje da nabavis optiku sa svenk montazom koja se kaci iza usiju a ruke nek drhte kolko hoceStari ROFL
KoTuKoga
 
DakiNS
 

Coyot kaže:
Deki pa ako mislis da ces posle 60-te aktivno loviti po komsiluku onda je bolje da nabavis optiku sa svenk montazom koja se kaci iza usiju a ruke nek drhte kolko hoceStari ROFL
EEEEE sinko nemas pojma kolike su prednosti u drhtanju rukuStariROFL
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
duskodugousko
 Smile Daki,nadam se da znas vic kad su jednog cicu,vec u zaslim godinama,optuzili da je napravio dete..Na sudu,tokom spora za utvrdjivanje ocinstva,njegov advokat iznosi cinjenice i u ruci drzi dedicinu alatku i tapka je u ruci i kaze:Kao sto vidite,moj klijent je u poodmaklim godinama,njega sex i zene vise ne zanimaju,sexulno je zanemocao,a njegov polni organ nije vise u f-ji..A za sve vreme govora klati i tapka u ruci dedinu alatku i pokazuje je u sudnici..U jednom trenutku prenadrazeni deda mu kaze:Gos'n advokat,ako tako nastavis,mi cemo da izgubimo slucaj!Smile
Fiat iustitia pereat mundus(Neka bude pravda pa nek' i svet propadne)
 
DakiNS
 Ma pametan si ti momakStari
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
spiki
 Daki nek sve drht al nek ulazi.Bice i mladji stariji pa ce se setiti ovih piskaranja!!!Stari
 
Coyot
 

DakiNS kaže:
ZivioRodjo

Podunavac kaže:
Možda Daki oće komšinici preko puta da detaljno prouči muskulaturu? Naravno pod uslovom da mu ruke ne zadrhte i zamute sliku.ROFL


Druze Spiki procitaj ovo iznad pa ces videti kako je pocela zafrkancija na koju su svi pozitivno odreagovali cak je i Daki prihvatio salu na svoj racun!Zato mi nije jasno o kakvom "piskaranju" ti uopste i pricas,bolje napisi koji i kakav dvogled koristis bice korisnije jer smo otisli jako daleko od prave teme Bye
KoTuKoga
 
DakiNS
 

Coyot kaže:

DakiNS kaže:
ZivioRodjo

Podunavac kaže:
Možda Daki oće komšinici preko puta da detaljno prouči muskulaturu? Naravno pod uslovom da mu ruke ne zadrhte i zamute sliku.ROFL


Druze Spiki procitaj ovo iznad pa ces videti kako je pocela zafrkancija na koju su svi pozitivno odreagovali cak je i Daki prihvatio salu na svoj racun!Zato mi nije jasno o kakvom "piskaranju" ti uopste i pricas,bolje napisi koji i kakav dvogled koristis bice korisnije jer smo otisli jako daleko od prave teme Bye
Kolega Coyot nisi razumeo Spikija, Spiki je OK i on nastavlja salu a mi matori je malo bolje razumemoSmeko
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
duskodugousko
 Drhtace i Kojotu ruke..;)
Fiat iustitia pereat mundus(Neka bude pravda pa nek' i svet propadne)
 
spiki
 Drage kolege nije mi bila namera nikog da povredim i izvinjavam se ako jesam.Sto se tice dvogleda koristim mali ruski 8x30 uz malu prepravku za bolj uvecanje.
 
DakiNS
 

spiki kaže:
Drage kolege nije mi bila namera nikog da povredim i izvinjavam se ako jesam.Sto se tice dvogleda koristim mali ruski 8x30 uz malu prepravku za bolj uvecanje.
Ma nema ljutnje Spiki i ja i kolege smo spremni uvek za zajefrkancijuSmeko, A kakva je prepravka , mora da si ga rastavio pa nadostiklao da izgleda kao durbin pa je sad 16x30ROFL
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
spiki
 Doda se jedna mala podloska i dobije se bolja ostrina i uvecanje
 
Darkohunter
 Imao sam Bushnell Trophy 8x42 i prodao ga vrlo brzo... Nikad više, sve je bilo bistro, lepo i milina dok nisam lovio srndaća po kišici, tada mi je dvogled postao višak, jer je bio neupotrebljiv. Po lošem vremenu magli i nije za upotrebu... Nameravam kupiti Minox BV 8x42, mislim da nema boljeg kompromisa cene i kvaliteta kod nas. A za bushnell-a, preporučujem samo seriju Elite koja valja, sve ispod toga je za izbegavanje...
Aqila non capit muscas!
 
Predator
 Upravo kupih polovan (i sa manjkom dijelova) Halinin dvogled sa uvećanjem 8x40. Potrebno je "samo" da pronađem osovinu koja ide po sredini i malo očistim sočiva. Za 400 dinara mislim da nisam mogao bolje proći. Grin

Sasvim prirodno
 
Skoči na forum:

Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 16
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,870,427 posete www.srbijalov.com