Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Naši psi i komšije


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Naši psi i komšije
huntinggirl1
 Alex, izvolite,
sigurno imate problema, pa započnite temu,

ja ne smem ni da mislim o tome,

11 pasa, a pored farma mačaka, haos!!!!!Pas MakaCry
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!
 
alex
 Koege svi mi znamo da nase komsije bas ne volenase pse.
Svi oni kazu kako je lep vidi ga mali pas a ovamo bem.. ti kuce laje mi tu i juri mi macke kace da crkne...
Svi mi se danas susrecemo sa time ja sam u dobrim odnosima sa mojim komsijama ali ima jedan koji cuva macke ima preko deset macaka i kako biva pas pojuri macku macka se okrene da se brani i tu joj nestane deveti zivot to jest pas je zakolje sta da se radi.
Interesuje me kakva su vasa iskustva sa komsijama???
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
aca
 kod mene je dobra niko se jos nije zalio posto i moje komsije drze pse.neki put me nerviraju kerovi radeta savica to kad jedan pocne posle svi za njim tako da nemoze da se spava posto je pored moje kuce.
 
bela
 ja već godinama nemam problema sa komšijskim mačkama i kerovima. a moje mačke ne smeju da diraju, mislim moji kerovi.MakaPasBesan
vižlan i terier
 
Savic Marko
 Kod mene su svi ok. Oko mene sve moji rodjaci, a prekoputa decko koji ima bretone, tako da sam bezbedan Grin
 
fotolovac
 Ja sam imao kretene preko bašte otrlovali mi NKD ptičara i nemačkog kratkodlakog terijera iako su bili u boksevima i nisu im ništa nažao uradili osim što su lajali povremeno. Posle toga je pao zid i šuma do njih. Komšije sa strane su super, oni imaju i vole pse.

Sada imam bretona za koga bih ubio da mu se nešto desi!!!
 
mirko knezevic
 Kod mene bi samo nekome to trebalo da se zali,pa da prodje ne znam ni ja kako,u mom komsiluku od desetak kuca koliko ubrajam u taj takoreci najblizi,6 kuca imaju po jednog lovca i barem dva kera... E kad dodje subota prva nedelja lova tu komsijama spavanja nema...Grin Odzvanja ceo komsiluk od lavezi...Grin I niko se ne buni ni nakoga,sve lovci sta ces kod koga da se zalis...Grin
Srbija do Tokija!


Kolce Tri prsta 2
 
canis
 kod mene ja tih problema nemam,sva sreca i komsija je lovac,a i boksevi su nam obojici pored ograde,macke nemamo,i nema problema
Jelen
 
Dikavac
 Smesno je ali i realna stvarnost !Svako ko drzi preko 5 rasnih pasa ima te neugodsnosti.Desava se da ujutru zbog susedovih macaka nadjem deseta kpari cipela kojim gadjaju pse (a njihove macke prodju blizu bokseva...) Onda lepo vratim iste i tako par puta. Jednog dana nisam vratio cipele (sklonim ih) onda lepo sednemo sa susetkom i vise nije bilo problema(kupio sam joj persijsko mace) . Sve pse koje drzim ne diraju moje macke, ali susedove bas nisu voleli.Nekad pomaze da se stene i mala macka od malena navikavaju,te svi budu zadovoljni.Nema drugih lovaca, ali ima puno pauna -kada se mi ne zalimo na krestanje ,prelet i udaranje u sofer sajbni novog auta- ne bi trebalo ni oni ..
 
ivanfox
 Opa bato,vidi ti naseg Dikavca,susetka baca papuče pa dobije rasno mače Maka Iskreno receno jos ako je komsika pristojnih godina meni je to Srdjo bas sumnjivo Hmmm Ali ako bate covek se najmanje umori kad "radi" tu oko kuceGrin
i foxterrierPas 2 je lovačka pasmina...Imhotep od Stepanskeho rybnika
 
DakiNS
 Iskreno ja imam velikih problema sa komšijama. Kompletan komšiluk voli pse i stalno donose hranu koju samo prebace preko ograde . Normalno oni pojedu a ja ne znajući da su već jeli ponovo im dam tako da su podebeli dobrano. Onda smanjim drastično sledovanje a i komšije prorede pa počnu da mršave i tako u krug.
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Jank
 Ja s mojim komšijama nemam problema, toliko vole moje kerove da im svakog jutra ubace po sto - dvests dinara za đeparac. Za te pare se sami hrane, jedu šta hoće, jedino što moram redovno da ih pojim pošto ne vole pivo.
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
DakiNS
 

Jank kaže:
Ja s mojim komšijama nemam problema, toliko vole moje kerove da im svakog jutra ubace po sto - dvests dinara za đeparac. Za te pare se sami hrane, jedu šta hoće, jedino što moram redovno da ih pojim pošto ne vole pivo.


Kako ne vole generacio? Zar si zaboravio da je kolega Spiki postavio klip na temi bretoni kako moj Zik pije pivo iz flašeDim
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
ivanfox
 Na kojoj strani ima to kako tvoj breton ispija hladno pivo Daki? Verovatno se ne vidi na snimku da posle ispijanja pivdzana zaigra čačanski moravac Veselo Uzgred Daki secas se kad sam te pitao za onog coveka iz NS koji ima brakyra iz Austrije...nasao sam ga kasnije preko drugih ljudi koji ga poznaju ali taj njegov pas odjezdi skorije na Apenine sa nepune 3 god.pa tako mnogima propade sansa da upare jos koju dobru kuju.
i foxterrierPas 2 je lovačka pasmina...Imhotep od Stepanskeho rybnika
 
Dakisa
 ma problema sa komsijama ima uvek,znam da moji ne mogu da izadju iz dvorista,ali tako i sto udje u nasu teritoriju ne izlazi Grin
lov je nacin zivota...
 
DakiNS
 

ivanfox kaže:
Na kojoj strani ima to kako tvoj breton ispija hladno pivo Daki? Verovatno se ne vidi na snimku da posle ispijanja pivdzana zaigra čačanski moravac Veselo Uzgred Daki secas se kad sam te pitao za onog coveka iz NS koji ima brakyra iz Austrije...nasao sam ga kasnije preko drugih ljudi koji ga poznaju ali taj njegov pas odjezdi skorije na Apenine sa nepune 3 god.pa tako mnogima propade sansa da upare jos koju dobru kuju.


Kinoogija - breton strana 55 upis br. 1094 postavio Spiki
[movie=youtube]bb0EpC9ZL4A[/movie]
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Indjijanac
 Odobreno
IndjijanacĆIRKO PA JEL TI NEZNAŠ DA U INDJIJU IMA DJUNGLA?
http://www.youtube.com/watch?v=vOipjp...page#t=25s
 
Jank
 

DakiNS kaže:

ivanfox kaže:
Na kojoj strani ima to kako tvoj breton ispija hladno pivo Daki? Verovatno se ne vidi na snimku da posle ispijanja pivdzana zaigra čačanski moravac Veselo Uzgred Daki secas se kad sam te pitao za onog coveka iz NS koji ima brakyra iz Austrije...nasao sam ga kasnije preko drugih ljudi koji ga poznaju ali taj njegov pas odjezdi skorije na Apenine sa nepune 3 god.pa tako mnogima propade sansa da upare jos koju dobru kuju.


Kinoogija - breton strana 55 upis br. 1094 postavio Spiki
[movie=youtube]bb0EpC9ZL4A[/movie]


E ovo do sada nisam video,...lovac nije ko pivo ne pije....Bravo 2
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
PEZ
 Bravo 2 za Zika iveli 4
P.S.

"Da bi bio lovac moraš voljeti prirodu a onda moraš voljeti i vuka jer je on njen najdivljiji i najdivniji dio!"- Duško Sekulić
 
DamirKS
 

Jank kaže:

DakiNS kaže:

ivanfox kaže:
Na kojoj strani ima to kako tvoj breton ispija hladno pivo Daki? Verovatno se ne vidi na snimku da posle ispijanja pivdzana zaigra čačanski moravac Veselo Uzgred Daki secas se kad sam te pitao za onog coveka iz NS koji ima brakyra iz Austrije...nasao sam ga kasnije preko drugih ljudi koji ga poznaju ali taj njegov pas odjezdi skorije na Apenine sa nepune 3 god.pa tako mnogima propade sansa da upare jos koju dobru kuju.


Kinoogija - breton strana 55 upis br. 1094 postavio Spiki
[movie=youtube]bb0EpC9ZL4A[/movie]


E ovo do sada nisam video,...lovac nije ko pivo ne pije....Bravo 2


Ovaj da nadje flasu piva pre lova, mozete da otkazete lov on sigurno nece krenuti Grin iveli 3...Pozdrav
RAKIJA JE SPASILA VIŠE DIVLJAČI U LOVU NEGO SVA UDRUŽENJA ZA ZAŠTITU ŽIVOTINJA!
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Fabarm lovačke puške LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 29 17.05.2024. 12:24
TRAŽIM-NUDIM POSAO U OBLASTI LOVSTVA, ŠUMARSTVA, VETERINE SVAŠTARA 45 01.03.2023. 14:51
Sabatti kombinovane lovačke puške KOMBINOVANO LOVAČKO ORUŽJE 16 07.03.2022. 23:10
Hajke, lovačke manifestacije, pozivi, obaveštenja, iskustva i utisci SVAŠTARA 1096 20.02.2020. 12:07
Cal. 20/76 iskustva i mišljenja! LOVAČKE PUŠKE GLATKIH CEVi 169 15.10.2019. 19:48
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 25
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,448
Najnoviji član: zlatiborac3006

Poslednje vesti
LU "Kraljevo" - Kraljevo
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,678,953 posete www.srbijalov.com