Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Lovačke kamere GAMEKEEPER

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima?
arnotije
 U sto ne volim lutalice Histerian, kad god ovako nesto procitam tako se iznerviram da je to strasno!!!!!!!
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
Jank
 Pre dva dana u krugu Gradske bolnice na Zvezdari čopor od desetak pasa lutalica izujedao dve medicinske sestre i jednog lekara, došli ljudi iz ZooHigijene i uspeli da uhvate jednog psa. Beogradska televizija je sve to objavila ali šta dalje raditi. Nadležni kažu da ih samo u Beogradu ima 5000 jedinki....Veoma opasno a zima se produžila....Rešenja ima ali tu su Zeleni zaštitnici životinja ...pa eto njima bi trebalo isporučiti račun za sve štete koje nastanu ali duševni bol , pretrpljeni strah i stres ljudi koji su oštećeni e to se ne može platiti...Cry
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Lala
 Čovek ima pravo da se brani od napada psa lutalice, u svom dvorištu!!! Ni jedan zakon ne može da mu to zabrani!!! Ako postoji neki idiotski član zakona koji bi mu zabranio pravao na samoodbranu od podivljalih džukela, onda bih ja zakonopisca i njegove tutore poslao da jure te džukele!!!!
Pa ovi džukci su prvo napali ovce, i poklali, a zatim i njega!!! Čoveka su bre napali, alooooo, kakav zakon.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
mirko knezevic
 Licno moje misljenje je da to treba sve po kratkom postupku te lutalice,jer to je postalo strasno tu vise nikakvog pravila nema,nema reda nema nicega psi ujedaju zeleni pede... ih stite a sta mislite ne daj boze da vas napadne i da ima besnilo sta onda koga da jurite da vas leci... Ma katastrofa bre katastrofa ljudi ovo vise nije normalno bre...Besan Besan Besan Besan Besan
Srbija do Tokija!


Kolce Tri prsta 2
 
alex
 ma idi bre to treba fik i gotovo.
I mnogo pasa ima kod nas u Šumaricama ne moze čovek da seta kuce a da ga ne napadne čopor pasa uvek sa sobom nosim pracku i olovne kugle zbog tih pasa a kada idem na teren to jest na plac nosim sekirce od 1,5kg sa dugackom drzalicom pa ko voli neka izvoli
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
alex
 

Lala kaže:
Čovek ima pravo da se brani od napada psa lutalice, u svom dvorištu!!! Ni jedan zakon ne može da mu to zabrani!!! Ako postoji neki idiotski član zakona koji bi mu zabranio pravao na samoodbranu od podivljalih džukela, onda bih ja zakonopisca i njegove tutore poslao da jure te džukele!!!!
Pa ovi džukci su prvo napali ovce, i poklali, a zatim i njega!!! Čoveka su bre napali, alooooo, kakav zakon.

E lepo onda pobijes to o cutis da niko nezna i problem resen
Bilo kada bilo kuda u lov s Bretonom svuda
 
LU Aleksandrovo
 I u Aleksandrovu se pre dve godine dogodio sličan slučaj, čovek zapatio vrhunske ovce, vezo se kreditom, Držo ih na imanju koje je u zadnjoj ulici prema ataru. Banuše džukele i omlatili mu 27 komada od 50, što poklali, što izranjavali što se ugušilo (najviše jaganjci) od divljanja džulova. Tuga božija lično sam video poprište događaja. Čovek probo da se ganja sa opštinom ali ćorak, nikom ništa, osiguraj pa kvit, tako mu rekoše.

I meni u volijeru predprošle godine upala ujutro tri džulova i evo vam efekat njihovog rada, preko 200 komada su pomlatili, ostalo samo par komada i ti ni za šta nisu bili. Osvetio sam se dvojici al slaba je to vajda kad se desi.
Cucić će biti sasvim dovoljno.
 
bela
 jedan kolega ostao bez oružja zbog pucanja na psa bez prisustva vlasnika (lutalica) doduše to je bilo u selu tačnije u snjegovom dvorištu.
treba pobiti g... a ćutati.Chut
vižlan i terier
 
LU Aleksandrovo
 He he ko kaže da sam ja prangijo, zašto imam ženu lovkinju.
Ne koristim i ne raspakujem oružje na manje od kilometra od sela, napiso sam se ja do sada dosta izjava i za mene i za druge, i gledam da puškalu još u atar ošistim i konzerviram, ako dođu da mirišu cevku da im lepo miriše na WD 40.
Cucić će biti sasvim dovoljno.
 
Hunter forever
 Mene je jedna dzukela napala kad sam setao mog psa jedva sam se odbranio.Otac mi je samo rekao sacekaj da udje samo u dvoriste.
marka Engleski poenter marka
 
aca
 tako je hunter samo sacekaj da dodje kod tebe u avliju.hvalim te boze sto kod nas nema toliko lutalica,mene jedno htelo da napadne ja ga sutnem iz sve znage i ono pobeze.ta g...a treba pobiti sve uz pomoc lovaca da se ocisti ceo grad ili podrucje,barem moje misljenje
 
arnotije
 Ma nece da udje u avliju, to je muka
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
LU Aleksandrovo
 Oće na kobaju, nekad se vredi žrtvovati.
Cucić će biti sasvim dovoljno.
 
petar
 [xhide]U lovistu odstreliti, kao i svakog predatora, a u naselju, bi bilo idealno kad bi sinter sluzbe radile i ako uopste postoje. A sto se tice samoodbrane, naravno da je opravdano...B)[/xhide]
Just like old times!
 
Podunavac
 Kome sad Rančer da dostavi račun za štetu? Trebao bi onim seratorima iz društva za zaštitu životinja. Džukele napadaju domaće životinje po selima i oko sela, decu po gradovima, divljač po lovištima a nama vezane ruke. Ako pokušamo nešta u vlastitoj režiji rizikujemo da ostanemo bez oružja. Zakoni su stvarno otišli u P.M. a ovi zeleni misle da su naj pametniji i da su Bogom dani. Baš me zanima kakav komentar će da daju na ovo što se desilo Rančeru? Ili će sad da ćute ko pi..e.
Tri prsta 2Kolce
 
Hunter forever
 Ma necu ja njemu nista nego samo neka me napadne jos jedan put znam ko ga je pustio na ulicu ima da ga ubacim u dzak i da ubacim u kucu tom istom.
marka Engleski poenter marka
 
Browningbar
 

Podunavac kaže:
Zakoni su stvarno otišli u P.M. a ovi zeleni misle da su naj pametniji i da su Bogom dani. Baš me zanima kakav komentar će da daju na ovo što se desilo Rančeru? Ili će sad da ćute ko pi..e.


Ma kakav komentar, cutace ko pi.ke neke!Chut

Strasno kakvi zakoni vladaju u ovoj drzavi!

Vise vredi zivot jedne lutalice nego coveka!

Sta bi bilo da su kojim slucajem napali neko dete!?
Pravo u centar!
srbijalov
 
Nenad000
 po kratkom postupku i sa sto manje buke steta sto je sad lovostaj Pravilo
Kolce,S R B I J A
 
Nenad000
 po kratkom postupku i sa sto manje buke steta sto je sad lovostaj Pravilo
Kolce,S R B I J A
 
BojanKG
 Kod mene u selu kod komsi je se okupio desetak pasa oko njegove kuckice,to je strasno,niko ne zna cisu dzukci,nisu jos napravili nikakvu stetu,ali ima tu dece nedaj boze da ujedu nekog...
srbijalov markafazan
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Kako spremiti LOVAČKI RECEPT 32 26.05.2022. 07:52
Krivolov - kako se boriti protiv? METODE LOVA 624 19.09.2021. 07:54
Kako je protekao današnji lov? LOV NA SITNU DIVLJAČ 2364 27.01.2020. 09:06
Kako se boriti protiv KRPELJA KINOLOGIJA 386 02.07.2019. 09:48
Kako sam postao lovac LOVCI POČETNICI 29 10.02.2014. 18:08
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 12
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,824,168 posete www.srbijalov.com