Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Kradja kerova-kako se boriti?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Kradja kerova-kako se boriti?
Lala
 Nema ništa zvanično, zaista... Ali nezvanično, priče su dostigle poprilične razmere.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
KREC
 Niko nikog nije pljuvao niti ce sto se mene tice,ali sam mislio da vas kolega ima vise informacija jer su koliko sam zakljucio bas dobri. Niukom slucaju nisam nikoga trpao u isti kos,ali je logicno da ako si sa nekim dobar? imas informacije.Pa kako je delio sa njim radost oko osvojenih titula,tako nek podeli i ovo=nista vise,a da mi je drago=bas i nije,jer onda nas trpaju u isti kos sa njim itd....
Nek mu je Bog na pomoci i uvek dobar pogled,Mirko
 
slavaplana
 Ja se namerno nisam oglasavao iako sam u kontaktu sa Sesticem od momenta kada je krenuo na put pa do momenta isteka 12 sati od zadrzavanja na granici kada sam se i cuo sa njim licno i cujemo se od tada 2-3 puta dnevno!!!!!!
Goran je u Italiji u lovu na zeca gnicima !!!Nije uhapsen,priveden,nije mu oduzeto vozilo i nema zabranu ulaska u Hrvatsku!Nema poternicu i nejedan postupak bar za sada protiv njega nije pokrenut!!
Budite sigurni da cim budem imao drugu informaciju koja ovo sto sam napisao demantuje izaci cu sa istom!!!!!

Valjda je svima jasno da ja svojim upisima do sada nisam iznosio pausalne izjave i tvrdnje protiv nikoga a ni hvalospeve bez odredjenih dokaza!!!!Stojim iza svake svoje reci do sada koju sam napisao!!!!!
Itina zna i da boli ali je to tako!!! Bar kod mene!!!
 
radenko1
 slavaplana- A zasto su ga zadrzali 12 sati na granici?? jel istina da su mu oduzeli neke pse sa laznim papirima ??? Mozete li nam reci nesto o tome??
 
slavaplana
 Po pravilu Sestic i bilo ko drugi mogu biti zadzani na granicnom prelazu najvise 12 sati kada se utvrdjuje evenrualni prekrsaj ako ga ima ili carinski pa da se isti procesuira!!!
jedan revnostan carinik iz Hrvatske kome je nestao ker prosle godine u lovu u Vojvodini je isistirao da se kerovima uzme analizakrvi i uradi test na antitela u saradnji sa jednom zenom i privatnim veterinarom koji ima prihvatiliste-azil za te pse tako da su isti smesteni na proveru i testiranje do 40 dana!!!To sve kosta a revolt doticnog carinika je razumljiv jer mu je receno da Setic i jos par ljudi iz srbije KRADE kerove i iste prodaje u Italiji sto nema veze sa zivotom ali sacekajmo kako ce se situacija dalje odvijati!!Da je bio neispravan sa fals papirima ko bi mu vratio pasos na granici ili ga odmah ne bi izveo pred istraznog sudiju!!!!??????

To kosta djavo i po i vrednost istih kerova je 20 puta manja ali se neko dosetio kako da se ekstra nesto i zaradi!!!!
Videcemo da li je sve bas bilo ovako u narednih par dana kad se budem cuo sa carinikom koji je sve ovo i pokrenuo!!!!
 
Lala
 Ponavljam svima: nemojte se izletati! Slavo, ne upuštaj se u objašnjavanje nečeg što još nije zvanično potvrdjeno. Ono što tebi Šestić kaže telefonom, može biti tačno, a i ne mora. Oprezno sa tvrdnjama, druže.
Ja sam očekivao da će ovo da krene ovim pravcem, i unapred sam ZAMOLIO kolege, da izbegnemo prepucavanje. To što je Slava u dobrim odnosima sa nekim, ne znači da sad treba Slavu da razapnemo na krst, ako je neko nešto brljao.
Kolege, još jednom vas MOLIM, nemojte provocirati Slavu, za nešto što sa njim nema blage veze.
Sačekajmo da se zvanični organi oglase; šta dobijate time, ako sada unapred nekog osudjujete? Nešto jeste bilo, šta tačno, čućemo. Sva nagadjanja, priče i izjave, nisu prikaz cele slike.
Ako se ispostavi da je ono što se priča tačno, prvi ću osuditi to. A šta ćete vi kolege, ako se ispostavi da nije baš onako kako priče kolaju?
Oprez je majka mudrosti. Ne zalećite se.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
radenko1
 slavaplana- Hvala na odgovoru B)
 
slavaplana
 Ako je muvao neka odgovara ako je cist nece biti problema i to je to!!!!Da sam svojim ocima gledao kako na takmicenjima sa tri kera osvaja dva ili tri pehara u radu to stoji i to pozdravljam ali ako je bilo sta uradio suprotno zakonu neka oddgovara pa da mi je brat rodjen!!!!Vidim da su se pojedinci nasekiraliali neka nebrinu!!!Bice on jos na takmicenjima i utakmicama uto neka budu sigurni pa na crtu pa ko bolji!!!!
 
Lala
 

slavaplana kaže:
...pa na crtu pa ko bolji!!!!


Uuuu, jbt, nisam znao da je i do crte došlo? Confused
Smeko
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
zoran-amsterdam
 Jedno je sigurno....Gde ima vatre ima i dima...Bas me interesuje sta ce biti na kraju filma!?Kradja kerova je zadnji stepen ljudskog morala ma ko to bio i o kome se to ovde radilo!Mnogo boli taj nestanak a kako se tu covek oseca, ne bih pozeleo nikome taj osecaj...Nadam se da ce krivac ko god da jeste izaci na videlo jer to nije ljudski!Pozdrav za najbolji sajt na svetu!Bravo 2
 
duskodugousko
 Trazio sam na internetu bilo kakvu vest o navedenom dogadjaju i nista nisam saznao.Jedini izvor informacija su za sada Srbijalov forum i Bk.Osudjujem ponasanje i radnje svakog pojedinca koji se bavio ili bavi takvim radnjama i zasluzuje moralni prezir i gnusanje svih lovaca i uopste celog drustva.Ako se pokazu istinite,gore navedene informacije,mislim da doticnom nece niko izlaziti na crtu.
Fiat iustitia pereat mundus(Neka bude pravda pa nek' i svet propadne)
 
DakiNS
 Momci hajde da ovo ostavimo da se malo ohladi osim ako neko ima informaciju ali pravu za podgrejavanje, da ne bi stavljali na stub srama coveka koji nije kriv a i sami znate da niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
slavaplana
 Niko nezna nista a ja nisam nikome drzao svecu kad je bio na carini!!
 
duskodugousko
 Nisam ni posao od pretpostavljene krivice vec sam napisao "ako se pokazu istinitim navedene informacije."Ne zelim unapred da osudim i blatim nekog,narocito ako ga ne poznajem i nemam nikakva saznanja.
Fiat iustitia pereat mundus(Neka bude pravda pa nek' i svet propadne)
 
KREC
 A kako je tom cariniku nestao pas u Vojvodini ? u nekom lovu ili je nesto drugo po sredi.
Na osnovu cega je zatrazio proveru ? zamislite koliko pasa iz raznih zemalja prolazi kroz Hrvatsku i Sloveniju putujuci na razne manifestacije i da neko nekom tako zadrzi psa koji je npr Euro Winer(pricam konkretno za rasu Cane Corso) ??? pa to jednostavno nema smisla.
 
DakiNS
 Mirko sta se cudis tome pa pas je dolazio iz Srbije a poznat ti je stav njihove premjerke o Srbiji
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
DakiNS
 

huntinggirl1 kaže:
Vrlo intrigantan upis vezan za ovu temu: jedan od naših uzgajivača je izgleda u ozbiljnom problemu, ako se ispostavi da su neke priče tačne.
Na forumu Balkan kinology, osvanulo je vrlo intrigantno obaveštenje, koje možete pročitati na sledećem linku:

http://www.balkankinology.net/pricaon...;start=975

Pomenuti upis se nalazi na samom dnu linkovane strane.
Srbijalov Admin Tim
Interesantno je to sto na BK se brisu upisi i banuju clanovi ako daju podrsku nasim odgajivacima i to na sasvim korektan nacin,a kada se neko on nasih optuzi bez konkretnih dokaza ne brisu upis niti banuju onoga ko ga je postavio
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
KREC
 Pa ti se jos tome cudis Daki ? daj bre ne zezaj,pa tamo se odavno zna ko je ciji i sam sam bio bezbroj puta banovan za nista,dok pojedince nikad nisu banovali a bili su vulgarni nebrojeno puta.

Nećemo ovde komentarisati rad drugih foruma.
Srbijalov Admin Tim
 
huntinggirl1
 puno komentara, a malo informacija,
baš me zanima šta piše u zapisniku, garant je morao da se napravi ,
neko se hvalio na forumu da se čuo sa carinikom koji je ovo i pokrenuo, a da nije taj koji se čuo sa njim i pokrenuo sve ovo,

manimo se komentara dok se zvanično ne objavi šta se desilo, pametnije je.
Pas Kuca Pas 2 živim za njih, moji psi su moj život, lov bez njih nije lov!
 
zexxx
 pozdrav kolega...pocelo je da me zanima cipovanje pasa ali da nam se omoguci i njihovo pracenje?naso sam nesto da u hrvaskoj to moze mada mi je sve sumnjivo,da li neko ima informaciju o tome kod nas ili vec negde da li se to radi?to bi bilo resenje http://www.mondo....vest=63799
za kradju kerova....pozdrav....
samo smireno.....Grin
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Kako spremiti LOVAČKI RECEPT 32 26.05.2022. 07:52
Krivolov - kako se boriti protiv? METODE LOVA 624 19.09.2021. 07:54
Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima? LOV PREDATORA 853 14.01.2021. 22:03
Kako je protekao današnji lov? LOV NA SITNU DIVLJAČ 2364 27.01.2020. 09:06
Kako se boriti protiv KRPELJA KINOLOGIJA 386 02.07.2019. 09:48
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 24
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,448
Najnoviji član: zlatiborac3006

Poslednje vesti
LU "Kraljevo" - Kraljevo
Naknada štete od divljači
Orlovo oko
Pirot
14. Међународни сајам лова, риболова и ловног т...

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔


avatarslavaplana
Offline
· 30.01.2023. 12:36

Poslednji pozdrav Ivanu Matkovicu-Lali sa Srbijalova.

63,678,927 posete www.srbijalov.com