Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Kako je protekao današnji lov?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Kako je protekao današnji lov?
Lovac Stari
 La bre kolege, vi vec zimu ispratili!
Prolecni deo lovne sezone ste isto preskocili... Odmah bi da idete na more ;).
Dobar pogled.
 
Lala
 Daj Bože da smo ispratili zimu, nismo, nažalost! Zadnja 2 meseca sam više držao lopatu za sneg u ruci, nego pušku Sad
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
brzi
 Pozdrav od brzog. Ljudi ovaj vikend je bio fenomenalan. U subotu sam se probudio vrlo radostan kada sam video onaj kijamet. Padao je sneg skoro ceo dan ali se zaustavio pred kraj dana. Prešli smo preko u rit i možete da zamislite kakav je lov na patke bio. Nas troica smo ubili 17 pataka. Prelet je trajao možda 20min. Našli smo dve mlake koje se nisu zaledile. Ljudi potvrdilo se pravilo da kada je loše vreme onda je dobar lov. A što se tiče završetka sezone pa kolege sada predstoje radne i lovne akcije. Prebrojavanje divljači eliminisanje štetočina i rad na hranilištima poilištima i čekama. Uvek ima nešto interesantno. Pozdrav i dobar pogledBye
 
Boban
 Pa Brzi dobro ste se vi to napucali,svaka castBravo 2
 
Kile_
 odakle da pocnem? Smile
u nedelju u 08:00 akcija na stetocine.
subota 22:00 odem ja sa drustvom u grad,lumpovali do zore u 5 sam dosao kuci Smile ,legao da spavam,kunjao 2 sata dizem se za lov Smile
.u 8 dodjem ja na zborno mesto,da a sneg pola metra navejo.sreca organizovali su traktorom prevoz,jer kolima ne bi mogli da prodjemo do revira.ajde dogovorimo se za revir,ko ce u pogon naravno mladji medju njima i ja mrtav umoran Smile
pravo da vam kazem sat,sat i po smo pesacili ni jednu lisicu nismo ni videli niti isaterali a vodili smo i pse.
negde oko 10 smo doruckovali,i u povratsku prosli jos jedan krug,ni traga lisici.da li je to dobro sto je nismo videli,ili ih nema ja ne znam,samo znam da sam ceo dan prespawao i probudio se u ponedeljak Grin

Samo 300 i 4x4
 
Boban
 Pa Kile,vazno je da ste se lepo prosetali i doruckovali,a lija dolijace ona samo polako.Yes
Ja obozavam da rucam u poljuUkusno
 
Kile_
 bilo je super,u dorucak je bio organizovan od strane drustva,domace kobasice koje smo pekli na vatri,domace crno vino,belo i ostala pice.super je bilo. Smile
Samo 300 i 4x4
 
brzi
 U nedelju smo išli na prebrojavanje divljači. evo kako je izgledao doručak
brzi priložio:
1_11.jpg
 
Boban
 Pa vi se dobro cascevate,tako i treba.
 
Kile_
 jao kolege otisao sam juce u lov posle pauze od mesec dana zbog glupe repice,ne moze covek da dodje do ceke od nje Smile
i sednem ja na ceku,cekam svinje naravno..a ono milina 8 sati sunce polako zalazi,vetar pirka u daljini cujem traktor kako tanjira zemlju...
a svinje mi sve pojele i izrile na hranilistu...kad sam isao redovno nista,cim sam prestao one navalile Smile
i negde oko lola 9 ispod hranilista izadje srna,krupna-zdrava sto kazu Smile i seta se u krug i jede ,posmatrao sam je nekih pola sata,ona tu tako seta i jede i napravila je veliki krug oko ceke i vrati se na isto mesto gde je izasla.zatim lisica mi dodje sto kazu da pljunem ispod ceke na 20m juri miseve,pa skace lupa u zemlju....posle sam se nasmejao zbog nje pa me cula i pobegla Smile
i na kraj srnac izadje na 150-200m da jede i tad je vec pao mrak pa ga vise nisma video....ali vepar nije hteo da izadje Smile

i takooo..lepo je bilo Smile
Samo 300 i 4x4
 
Lala
 Pa što nisi zveknuo lisicu, čoveče!!!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Kile_
 pa lalo razmisljao sam da li..... i odlucio da ne,iz 2 razloga Smile
1-nisam hteo da pravim buku jer sam cekao svinje koje i ovako nisu dosle
2-bilo mi je zao Smile jer sma je dugo posmatrao kako se seta oko hranilista i lupa u zemlju sa prednjim nogama trazi miseve i sta vec.
a i gde cu sa 300win mag ,sta bi ostalo od nje? Smile
Samo 300 i 4x4
 
Lala
 Kile, lisičji dobrotvor Grin
Bilo ti žao, jadna lija... A fazana u lovištu slabo ima, a? Grin Grin Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
aca81
 Druze trebao si da je "ocistis" jer
1.spasio bi ko zna koliko fazana i zeca
2.imao bi ulov
3.da si je upucao u pola devet do jedanaes bi mogo i ceo copor da dodje
4.ja kad pustim bilo koji lov prati me posle maler celi mesec i td.
svako ima svoj nacin i znam da ce lija opet doci i molim te odstreli je pa je okaci na forumMolitvaB)....POZ.
DOBAR POGLED
 
Kile_
 pa znam sve je to tacno,ali.... bi mi zao Smile) 
Samo 300 i 4x4
 
Kile_
 evo nema 10 min kako sam dosao iz "lova" .majmuni preorali mi sve oko ceke,hraniliste,sve pod zemljom..glupi kostic.....
slomili mi soliste....imaju srece da mi ceku nisu dirali,jer je registrovana ima tablicu,pala bi prijava.....
a video sam opet onu srnu od pre neki dan Smile
i preko u rumuniju srnu sa lanetom Smile)
Samo 300 i 4x4
 
aca81
 J... ga,nije li moglo to da se skloni i sacuva Sad
DOBAR POGLED
 
Cvele
 aca81, ako pucas na lisicu i u 6,7, nema nista od dolaska svinja, sem ako ne dolaze iz veoma udaljenog mesta, sto se retko desava.... ;)
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
aca81
 Moja iskustva drugacije govore;) ako zelis mogu ti navesti neke primere ili ispricati neke dozivljaje sa ceke samo ako te ne mrzi da citasComp
DOBAR POGLED
 
Lala
 Sinoć sam bio da istrčavam moju ludaču na strnjiki, pored samog puta. Strnjika je već prorasla travuljinom, pa sam očekivao da ću videti prepelice.
Rezultat: izmarkirala i podigla 6-7 jarebica, i samo jednu prepelicu! Sa jednim parom jarebica se podiglo i pile, počelo je da leti Smile
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Kako spremiti LOVAČKI RECEPT 32 26.05.2022. 07:52
Krivolov - kako se boriti protiv? METODE LOVA 624 19.09.2021. 07:54
Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima? LOV PREDATORA 853 14.01.2021. 22:03
Kako se boriti protiv KRPELJA KINOLOGIJA 386 02.07.2019. 09:48
Kako sam postao lovac LOVCI POČETNICI 29 10.02.2014. 18:08
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 25
Online članova: 2


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,870,141 posete www.srbijalov.com