Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Kako je protekao današnji lov?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Kako je protekao današnji lov?
Kile_
 super.kod nas ima jako puno prepelica cuju se na sve strane.a sinoc sam izasao na svinje...kako mi je proteklo vece..nije za pricu,sramota me je Smile
Samo 300 i 4x4
 
aca81
 Druze sramota je ukrasti,slagati,prevariti....Confused
DOBAR POGLED
 
Cvele
 Aco, ne mrzi me, Lalo-kod nas su po 6,7 u malim jatima Smile.... kile-promasi ga a? Grin 
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Kile_
 bolje bi bilo da sam promasio,NISAM NI PUCAO Cry izasla mi dva vepra oko 100kg na 150m ,ja dignem pusku nisam i ne mogu lepo da nanisanim (jer nemam glupo optiku) oni se tu nesto okretali tukli sta ja znam i hop nazad u sumu,a bilo oko 9 sati jos uvek se videlo.....
nema veze neka izadju oni veceras opet,oprosticu i ja,samo neka dodju blize na hraniluste Smile
Samo 300 i 4x4
 
aca81
 Radim dnevnu ali jedva cekam izvestaje kolegaGrin 
DOBAR POGLED
 
Kile_
 wazi Smile juce je pljustala kisa kod nas pa nisam isao,danas ako bog da...
Samo 300 i 4x4
 
Cvele
 Ne razumem zasto nisi mogao da ih nanisanis ? Nemas optiku ? Mogao si na mehanicki, malo teze ali valjda bi' uspeo... ;)
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Kile_
 pa daleko su bile i kad stavim musicu na njih ne vidim u sta gadjam.mogao sam bzvz da opalim il bi promasio il bi je dobio u nogu ili negde bzvz ranio bi je
Samo 300 i 4x4
 
Sniper Hunter
 KIle kupi optiku odmah!!!Grin
 
Kile_
 jao dejane znam,taj dan sam se nervirao ko budala.al jbg cim skrpim pare odmah kupujem,uvek mi nesto pre iskrsne,pre neki dan sam registrovo kola 150e jbg 
Samo 300 i 4x4
 
Kile_
 evo vratio se Sad pocela kisa u pola 9,sedeo sam sat i po vremena.video sma jednog srndaca preko u rumuniju
Samo 300 i 4x4
 
Lala
 Evo, stiglo otvaranje lova na prepelice! Dočekasmo najzad...
Sinoć odoh do Bača, gde sam član, da noćim kod drugara i kolege Rančera, na salašu, pa da leo poranimo ujutro čili i veseli na prepelice. Spremio se, utegao opremu, pušku uglancao, sve po propisu! Sedimo tako, pričamo, Rančer je dan pre toga dobio ćerku, pa smo i slavili (jagnje, ovčiji paprikaš, piće itd.). Uglavnom, prava atmosfera!
Odem po dozvolu za lov, jedva nadjemo tablu na kojoj se može loviti (jako malo ostalo strnjišta)... Kad, ne lezi vraže, oko 10 uveče, kad se sastavilo nebo i zemlja!!! POTOP!!! Ljudi, kiša je padala više od 2 sata, ne padala, nego polivala najstrašnije! Vode je bilo toliko da je na zemljanom putu (leniji) bio sloj od jedno 10 cm vode... U zlo doba, skontamo, da od lova nema ništa, jer je pola atara potopljeno, jedino možemo vaterpolo da igramo... Ajd, Lalo kući, džaba ga bilo!
E tu su tek nastale moje muke! Auto bio parkiran, pa kako je lepo natopila kišurina, tako je auto utonuo u zemlju - ni napred ni nazad! Jedva sam se nekako, uz pomoć ostalih izvukao, i molio Boga da se nekako izvučem iz atara i dočepam asfalta!
Kući sam došao oko pola 3 ujutro, pošto do NS ima oko 60 km, kiša tek prestajala da pada!
Preselo mi je otvaranje lova!!! Kile me ubaksuzirao sa predvidjanjem kiše Grin
Kako su ostali prošli, ima li prepelica?
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Kile_
 e lalo ni ti nisi dobro prosao......a reko ja *ebena kisa...
kod mene juce u 21h pocela kisa i padala 2-3 satata padala je bas jako.oko 12 sam legao i vreme je bilo ok,obecavajuce.
navio tel. u 4 da mi zvoni,a negde oko pola 4 probudi me neko lupanje po staklu,ono brate provala oblaka toliko je pljustalo da to nije normalno.sve mi preselo.i na sve to,glupi ker se probudi od kise i poce da laje ko nenormalan jedno sat vremena.tek u 6 sam uspeo da zaspim,evo sad sam ustao...
sve u svemu pokusavam da ne placem ;( 
Samo 300 i 4x4
 
Lala
 E Kile, to što je kod tebe polivalo u 4 ujutro, ovde je rokalo jedno 2 sata ranije, taman toliko vremena je trebalo da stigne do tebe...
I ja se loše osećam zbog lošeg vremena na otvaranju, a šta tek da kažu dvojica italijana, koji su došli u komercijalu kod nas? Da se ošišaju na ćelavo od muke....
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Kile_
 ne znam,bolje da ne razmisljam o tome,manje cu da se nerviram.
strasno....
Samo 300 i 4x4
 
Cvele
 Samo mogu da kazem hehehehe... momci pa vi rekoste i sekire da padaju nece vas zaustaviti ? Grin
srbijalov Lov je za mene život =))) srbijalov
 
Lala
 I nisu me zaustavile, ja sam u lovištu bio Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
belegis
 Osvanuo je i dugo ocekivani prvi avgust ali kisovit.no to nas nije omelo da izadjemo jutros na otvaranje lova na prepelice.jutros kisa nije padala , skupilo se nas 25-26 lovaca i podelili smo se u dve grupe.rosa toliko velika da i kamasne nisu pomogle a ko ih nije imao mokar je bio do j.... no to je sve u redu ali prepelica NEMA PA NEME.Jedna grupa ubije 4 i druga grupa samo 2 prepelice. Culi smo se sa drugovima iz St.pazove i oni su odstrelili samo 2 prepelice.znaci da ih jos uvek nema to sto ima malo to su one koje su tu.No iako je bio slab ostrel nismo se razocarali bice dana i bice lepih lovova. POZDRAV.
Nikolic Miroslav
 
zoran
 Lalo, zar i kod vas ovi prokleti italijani?????
Ne mozes nista nigde uraditi zbog tih italijan. Kupuju zemljiste, lovacki fondovi..... Ako Rumunija ne mozese se spasiti ovih bezveznjaka (imajuci u vidu slicnosti ovih dviju nacija) barem Srbija da ostane cista.....Angry
I mozda cu se tamo preselitiSmile, samo da zivim mirno.
 
Lala
 Zorane, samo neka dodju, i da lepo plate pucanje po lovištu, drage volje ćemo im naplatiti, i popuniti budžet LU! A sad, što uglavnom nemaju pojma sa pucanjem i sa lovom, i sa kulturom u lovu naročito, to je druga priča.
Malopre sam se čuo telefonom sa par kolega iz nekoliko lovišta u Vojvodini, Bačka: ista situacija je svuda, nema prepelica ni za lek! Iz tri mesta ista priča - grupe od 20-ak lovaca odstrelile po 3-4 prepelice. Ne znam kako je u Banatu, niko se ne javlja da je izlazio na prepelice.
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Kako spremiti LOVAČKI RECEPT 32 26.05.2022. 07:52
Krivolov - kako se boriti protiv? METODE LOVA 624 19.09.2021. 07:54
Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima? LOV PREDATORA 853 14.01.2021. 22:03
Kako se boriti protiv KRPELJA KINOLOGIJA 386 02.07.2019. 09:48
Kako sam postao lovac LOVCI POČETNICI 29 10.02.2014. 18:08
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 19
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,870,114 posete www.srbijalov.com