Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Kako je protekao današnji lov?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Kako je protekao današnji lov?
arsa
 I kod mene Boki pocinje 31 i jedva cekam da pustim moje dve poljske krstarice da malo precesljaju korove i kupinjake i da se onako sa merakom provedem.
lovac Joca i Luka srbijalov
 
Boban
 Bas me interesuje ta svadba kako se odvijala ,ali nemoj ovde nego kad se vidimo.Smean
 
Limun
 Štene sam kupio od kolege koji radi samnom,a koji je dugogodišnji lovac i koji drži izùzetno radnu liniju NKD,ali ne i nešto posebno eksterijernu. Štene se izgleda izbacilo na oca koji je i radno i eksterijerno izuzetan,a pre par meseci je prodat u Italiju. Iskreno neko dalje poreklo stvarno neznam jer to mi nije bilo mnogo bito,meni je više važno da on bude pre svega radan pas,a da ima krvi vidi se iz priloženog . Potsećam ima 4meseca.
 
Boban
 Vazno je da ima rad i srce za rad,samo napred sa njim.B)
 
mikaccg
 Lalo svaka cast na opisu i slikama,u trenutku dok sam citao, kao da sam bio sa vama u tom kukuruzu.Mi pocinjemo 31.10. tako da jos imamo vremena za pripreme.A da li se vama isto desava da pred prvu nedelju otvaranja lova na fazana i zeca, san ne dolazi,javlja se neka trema kako ce sve da prodje itd.. i to traje barem kod mene vec dvadesetak godina. 
uvek dobar pogodak
 
darkon
 Mikaccg,bolujemo od iste bolesti.Grin
 
Lala
 Mikacg, pred svaki lov, san teško dodje na oči. Zaspim još i nekako, ali se budim nekoliko puta, sve u strahu da ne zakasnim Grin
Ali zato posle lova spavam kao bebica!
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Boban
 Ja takodje retko kad da odspavam onako pravo,em sto legnem kasno em sto nedaju zivci znate vec kako to ide,
kada sam sa gonicima u planinu vise puta zadremam uz bukvu.
Jednom sam zadremao i to dobro ,bilo neko slavlje noc uoci lova
i maltene se nije ni spavalo a ujutru na Jastrebac na DS i tako nadjem ja pogodno mesto kraj jednog potocica i zakovem bio je mali snezic onako prvi i kad sam cuo kerove na nekih 20-desetak metara da gone nesto dok sam ja ustao pogledam vepar samac prosisao kraj mene stranom potoka na nekih 30-desetak metara a ja ga nisam ni primetio .
Ovi moji iz grupe da me ubiju pa me zezali citav dan,ali staces umorna mucna dusa.$aAaSmean
 
Lovac Stari
 

darkon kaže:
Mikaccg,bolujemo od iste bolesti.Grin


Zarazna, u meni je jos uvek pa i posle 20 godina staza.
Dobar pogled.
 
nenadx
 Pa zato promasaji u lovu......To vam je dijagnoza...NeispavanostSmeko
Dobar pogodak
 
mikaccg
 NenadxBravo 2,a ima jos nesto,kada jednom sto nosi naocare iz moje grupe skoci zec,naravno iz kupusa,pa puc jednom,pa puc drugi put i nista,pa kaze da je pala magla i da je zbog toga promasio a ustvari mu ispala stakla sa naocara.Najgore je to sto smo to videli tek kad je bio dorucak a on citavo jutro lovio u "magli".
uvek dobar pogodak
 
Lala
 Čekaj bre, pa Nenadx nosi naočare... A i meni kao neka maglica u zadnje vreme pred očima... Smeko
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
Jank
 Ovo što priča mikaccg je više za zanimljivosti iz lova mislim za lovačke šale, i mom kolegi je ispalo staklo u sneg (ateriro glavom) kada smo se jednom prilikom doooobro napili......ha ha ha ....
Posle jadna žena morala da tumara po mraku nebi li našla sočivo u snegu, a našla ga je tek sutradan.....Cry
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
Jank
 U nedelju rosa do jaja, još trava i korov nisu polegli, doobro smo se pokvasili, niko nije poneo nogavice za rosu ali vredelo je moja grupa 5 lovaca a 6 fazana. Šesti je otišao u ruke Duletu, sinu našeg kolege Zvonka, mali ima 16. godina ali je već teško inficiran lovom.
Već u podne smo svi bili kući pošto su nam verni pomoćnici bili za leđima ....a i mi smo već baldisali.....kondicija slaba.....sve je ostalo bilo super...
dovoljno za prvi lovni dan....:uF
Lov je stil mog života...Pas]yoursmiles.org/msmile/animal/m0218.gif
 
darkon
 Bravo 2 za ove pricice iz lova.Grin

Dobar je taj sto celo jutro ide kroz maglu.Bitno je da se prolepsalo vreme posle dorucka.Smeko

Bobane,da li nosis i vrecu za spavanje kad ides u hajku na svinje.Grin
 
nenadx
 Eee,ovo su sto se kaze,insinuacijeLupa
Dobar pogodak
 
Boban
 Darkon,razmisljao sam o tome ali ako me drustvo upeca na spavanju nadrljao sam.Grin
 
urosVA
 Moja grupa 6 lovaca = 6 fazana i 2 zeca.Losi vremenski uslovi,izmaglica,magla i dosta parcela sa neobranim kukuruzima.Manje divljaci nego prosle godine,ali sta da se radi.Sve u svemu nije lose.Pozzz i

DOBAR POGLED
Harmonika Kolce
 
Limun
 Kod mene su bili slični uslovi kao kod urosVA grupa od 5 lovaca ,dva bretona i tri NKD,Bilans: 5 fazana toliko smo planirali i na više nismo pucali iako ih je bilo, 2 zeca i 3 dobra promašaja
Pozdrav od Čarapana!Jaooo "ja s'tem nem ništa"
LimunLimunLimunLimunLimun

"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost, a klonim se i onih koji misle da je brbljanje mudrost, a šutnja neznanje."

Khalil Gibran
 
Kile_
 evo sad s evratio sa cekanja 2 sata sma samo sedeo duvao vetar ko loood Smile i jako sam srecan jer sam opet video onu srnu i dva laneta Smile i lanad su porasla jedva sam otrio ko je srna Smile 
Samo 300 i 4x4
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Kako spremiti LOVAČKI RECEPT 32 26.05.2022. 07:52
Krivolov - kako se boriti protiv? METODE LOVA 624 19.09.2021. 07:54
Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima? LOV PREDATORA 853 14.01.2021. 22:03
Kako se boriti protiv KRPELJA KINOLOGIJA 386 02.07.2019. 09:48
Kako sam postao lovac LOVCI POČETNICI 29 10.02.2014. 18:08
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 0


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,871,126 posete www.srbijalov.com