Lovački portal SRBIJALOV - Forumske diskusije: Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima?


Navigacija
 Naslovna
 Vesti
 FORUM
 Pravila sajta
 Kodeks lovaca
 Kalendar lova
 Članci o lovu
 Sajmovi lova
 Galerija
 Linkovi
 Knjiga gostiju
 Kontakt
 REKLAMIRANJE
Anketa članova
Kako rešiti sukob izmedju lovačkih saveza na relaciji LSS - LSV?

Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima za sve funkcije, pre promene Statuta LSS
36% [20 Glasa]

Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
Vanrednim izborima posle promene Statuta LSS
18% [10 Glasa]

Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
Vanrednim izborima, osim predsedničkih, pre promene Statuta LSS
34% [19 Glasa]

Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
Ostaviti LSV u ovom zamrznutom statusu u LSS
13% [7 Glasa]

Glasova: 56
Morate se ulogovati da biste glasali.
Start: 22.11.2018. 17:13

Arhiva anketa
REKLAME
REKLAMIRAJTE SE KOD NAS

Domen za Lovačka udruženja

Lovački savez Centralne Srbije


INTERMAKER
Vreme

Pregled teme
 Štampaj teme
Psi i mačke lutalice-šta i kako sa njima?
arnotije
 

arnotije kaže:

ZH321 kaže:
Ja sam imao situaciju da mi pas lutalica napadne bretonca u lovu,medjutim covek koji je brao neke travke poceo da kuka kako je to njegov pas,i na kraju nista...Ne razumem


Prvo ga Cenzurisano pa pitas ciji je, ili se pravis da ga nisi cuo ;)


Znam, znam zeleni, ali sta cu kad je jace od mene ;)
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
neca90
 http://javniservi...-lutalice/

Arnotije,druze,sta kazes na ovo?Sigurno isto sto i ja,ne sumnjamB)
 
Podunavac
 Članak mi se ni malo nije svideo.Angry Pisao ga je neki zeleni koji više mari za džukele lutalice nego za ljude, premda je celo vreme ljude (i to ugrožene skupine) mešao u ovo. Ali mi se dopala slika.B) Lovcima dozlogrdilo da lutalice masakriraju divljač i napadaju ljude, pa u nemogućnoszi borbe pravnim sredstvima uzeli stvar u svoje ruke.lovac Ovako bi trebalo da se reši problem svugde gde je dostigao kulminaciju. Bolje da zeleni budu uvređeni, nego deca (i odrasli) povređeni. Bravo za kolege lovce iz Berana.Bravo 2
Podunavac priložio:
beranski-safari.jpg

Tri prsta 2Kolce
 
neca90
 Ni meni se nije dopao u smislu lepote stavova autora,daleko biloFrownnego u smislu sta se desava kad problem kulminira i kako se resava...puc puc
 
Podunavac
 

neca90 kaže:
Ni meni se nije dopao u smislu lepote stavova autora,daleko biloFrownnego u smislu sta se desava kad problem kulminira i kako se resava...puc puc


Znam Neco da ti se nije svidelo.Sad Svi mi ovde imamo isto mišljenje.Preki Sud Osim kolege Arnotija. On je pacifistaKalanjikov i zeleni, i voli jadne kuce koje iz nužde napadaju divljač i ljude.ROFL
Tri prsta 2Kolce
 
DakiNS
 Slike su vrlo ruzne ali barem su im muke prekracene, nece crkavati danima od gladi ili od bolestine biti udarani i obogaljeni u saobracajkama ni trovani od onih kojima su dosadili, a oni dusebriznici koji ih povremeno nahrane a nece da ih usvoje samo im produzavaju agoniju. Mojaena se uvek sazali na lutalice , neki su bili povredjeni pa smo ih lecili i na kraju nosili u azil a sada mi je to vec dosadilo, nisam zelen sazreo sam odavno i ne moze me niko ubediti u onu glupu akciju bacanja para na cipovanje , sterilizaciju i ponovo na ulicu da se snalaze kako znaju, da grizu decu kolju divljac . Nekima bi trebalo trajno pricvrstiti serpu na glavu da im tolike gluposti ne padaju na pamet
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
duskodugousko
 Kako Ciga kaze u onoj prici:,,Vi ih sterilisete umesto zube da im vadite,pa nece oni da me je.u vec da ujedaju."
Fiat iustitia pereat mundus(Neka bude pravda pa nek' i svet propadne)
 
solaja
 Grin Pametan ciga.


Oko gadja, kundak pogadja B)
 
arnotije
 

neca90 kaže:
http://javniservi...-lutalice/

Arnotije,druze,sta kazes na ovo?Sigurno isto sto i ja,ne sumnjamB)


Brate kod mene se ovako radi, zale se zeleni cak je predsedniku i jedna poznata "gospodja" iz sveta glume (necu da je imenujem) pisala ali ovo je ruralna sredina, nema para ni za obdanista a kamoli za azile snalazimo se kako znamo i umemo ;)
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
arnotije
 

Podunavac kaže:

neca90 kaže:
Ni meni se nije dopao u smislu lepote stavova autora,daleko biloFrownnego u smislu sta se desava kad problem kulminira i kako se resava...puc puc


Znam Neco da ti se nije svidelo.Sad Svi mi ovde imamo isto mišljenje.Preki Sud Osim kolege Arnotija. On je pacifistaKalanjikov i zeleni, i voli jadne kuce koje iz nužde napadaju divljač i ljude.ROFL


Pacifista nego sta ROFL takvo mi je miroljubivo okruzenje Kalanjikov
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
Podunavac
 Brate Arnotije ovakav sistem treba da primenite i na kalimera. Drugačije ne ide. A kad otvorite sezonu onda pozovite i nas u gostinjski lov.
Tri prsta 2Kolce
 
arnotije
 

Podunavac kaže:
Brate Arnotije ovakav sistem treba da primenite i na kalimera. Drugačije ne ide. A kad otvorite sezonu onda pozovite i nas u gostinjski lov.


Kad krene lov poziv otvoren svoj braci ;)
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
kelt
 e pa ja i moj kildir cemo se rado odazvatLovac 1i
Mi necemo reci gde praznina zveci
Kao klepka suplja,
Mi hocemo dela velikih bez reci-
Zuljeva i znoja, stradanja i vere,
Pelina iz cije zuci pcela bere
i med slatki skuplja.
A. Santic
http://www.youtube.com/watch?v=pDIl8R...re=related
 
stojkuki
 Ajoj. Ovo pocinje da iritira.
Drzava nema para da resava probleme, pa se pritisak koji dolazi od strane raznih NGO i evropejaca za postovanje prava zivotinja lomi preko nas lovaca.
A sta je sa nasim pravima, ... i kao ljudi i kao lovaca ...
Sve to na prvom mestu treba usmeriti ka vlasnicima pasa, koji ih iz raznoraznih razloga pustaju u prirodu, gde oni postaju opasnost kako za ljude tako i za zivotinje. Pas koji jednom oseti krv lovine, ... nikada vise nije pas. Zato i postoji definicija, divlji pas (naravno preneseno znacenje)!!!
Buka i dreka kada napadnu neko dete ili odraslog coveka, ... galama i nikom nista. A kada neko preduzme nesto sto je u skladu sa zakonom, onda su lovci ubice i slicno.
Hajde da budemo ozbiljni.
Zakon je jasan. Pas koji je u divljini je stetocina kao i svaka druga.
A moralisanja ... pa ljudi, oni bre dobijaju pare za to, pa je jako vazno i da se vidi da nesto za te pare i rade, pa makar to bilo i piskaranje.
Moj stav je jasan.
Pas koji je bez kontrole vlasnika (coveka) je opasan i stetan. Metak srednjeg kalibra to efikasno resava.
A da ne bude zabune, pse volim, ponekada vise od nekih ljudi.
Uostalom, spreman sam za raspravu sa moralistima na ovu temu uvek, ... pa ko voli nek izvoli.
 
DakiNS
 Zajedno smo jaci
KADA BUDEM LOVIO U VEČNIM LOVIŠTIMA LOVIĆU SA BRETONOM
 
Lala
 Zajedno smo skupa! Grin
Bogu 'fala, što sam Lala Smile
 
stojkuki
 Jeah ...Smeko
 
Sremac75
 Kalanjikov
PraviloPraviloPravilo
Udri me, ubi me, kožu mi deri, odavno ja sam spreman da mrem, opsuj mi oca, mater, i sve po spisku, samo mi nemoj dirati SREM.
Palica
PalicaPalicaPalicaPalicaPalica

http://www.youtube.com/watch?v=L8U1EI...8U1EIESS1M

"Ko se iskreno bori za pravdu i istinu, mora biti spreman da se žrtvuje!"

"Dođu, tako, vremena, kad pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati!'' - Ivo Andrić

"Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da ga damo...? Ako je njihovo, zašto ga otimaju...? A ako već mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustručavaju... ?"
 
stojkuki
 Jos da mi nije zao municije ....
 
arnotije
 

stojkuki kaže:
Jos da mi nije zao municije ....


Municija i Kalanjikov obezbedjeno ;)
" Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da ga damo...? Ako je njihovo, zasto ga otimaju...? A ako vec mogu da ga otmu ne znam sta se vec toliko ustrucavaju... ? "
Matija Beckovic
 
Skoči na forum:

Slične teme
Tema Forum Odgovori Poslednji upis
Kako spremiti LOVAČKI RECEPT 32 26.05.2022. 07:52
Krivolov - kako se boriti protiv? METODE LOVA 624 19.09.2021. 07:54
Kako je protekao današnji lov? LOV NA SITNU DIVLJAČ 2364 27.01.2020. 09:06
Kako se boriti protiv KRPELJA KINOLOGIJA 386 02.07.2019. 09:48
Kako sam postao lovac LOVCI POČETNICI 29 10.02.2014. 18:08
Reklame
REKLAMIRANJE NA SRBIJALOV
PRIJAVA
Još uvek niste član?
Kliknite ovde za registraciju.
Online korisnika
Online gostiju: 14
Online članova: 1


Ukupno članova: 4,449
Najnoviji član: MilanO

Poslednje vesti
Otkazana manifestacija Lovac i pas
УОЧИ ПОЧЕТКА ЈЕСЕЊЕГ ЛОВА - ЈОШ ЈЕДНО ДРУЖЕЊЕ ...
PRVENSTVO VOJVODINE ST. HUBERT 16.11.2024. RISTOVAČA
Lovačka slava - Sveti Jevstatije
55. međunarodni sajam LOVA I RIBOLOVA

Pričaonica
Morate se logovati da biste pisali poruku.


avatarMilanO
Offline
· 15.10.2024. 05:38

Pozdrav ljudi, hvala za prijem, imao bih par pitanja sa obzirom da sam tek dobio sve potrebne dozvole za lov, a ranije nisam lovio, zanima me šta mislite ovoj kombinaciji. Benelli Lupo i Swarovski Z6


tomo vrbas
Offline
· 01.01.2024. 19:30

Сретна Нова година колеге ловци да сте ми живи и здрави, и да вас ловачка срећа и око и даље служе! 🍻





avatarPlaninko011
Offline
· 01.01.2024. 17:21

Drage kolege želim vam zdravlja, lične i lovačke srece u 2024toj. (I da nam se ružne stvari ne ponavljaju).


avatarslavaplana
Offline
· 15.12.2023. 13:46

Niko ništa ne piše na forumu.LSS radi punom parom.Ima podršku lovaca.Jedni isti 30 god sede po U.O.i udruženjima.Nisu oni krivi mi smo Cenzurisano što to trpimo.


avatarHunter_lovac
Offline
· 12.12.2023. 23:19

Planirao sam da polozim za dozvolu za pusku ali ja nosim naočare pa me zanima da li ja mogu da prodjem lekarski pregled pozdrav


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:13

Drug i ja bi se učlanili u neko lovačko društvo u Banatu, da li neko zna gde se primaju članovi sa strane?


avatarStevo Kuzmanovic
Offline
· 14.02.2023. 09:10

Pozdrav svima..


Anita Randjelovic
Offline
· 11.02.2023. 15:09

Da li neko zna proceduru zamene cevi kod karabina?


avatarLovac Stari
Offline
· 05.02.2023. 14:32

Neka ti je laka zemlja Lalo.


avataralex
Offline
· 30.01.2023. 23:30

Zbogom Lalo 💔

63,870,433 posete www.srbijalov.com